Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор LG 23,8" Full HD IPS 24MP500-B
Екран Full HD IPS Справжні кольори під широким кутом Монітор LG із технологією IPS підкреслює переваги рідкокристалічних дисплеїв. Він характеризується меншим часом відгуку, кращою передачею кольорів і хорошою якістю зображення під широким кутом.
Яскраві кольори, низьке синє світло Стабільна якість зображення, зменшення синього світла LG Live Color Low Blue Light зменшує кількість шкідливого синього світла, яке випромінює монітор. Крім того, обмежуючи спотворення кольорів, він захищає очі від втоми, не погіршуючи якість зображення.
Режим читання Більше комфорту для очей. Щоб зменшити втому очей і забезпечити комфортне читання документів на моніторі, режим читання надає екрану колірну температуру, подібну до температури паперу, і забезпечує оптимальні умови для читання.
Flicker SafeEye care Технологія Flicker Safe зменшує невидиме мерехтіння екрана та забезпечує комфортне робоче середовище для очей.
Безрамковий екран з 3 сторінБагатий досвід. Тристоронній екран має тонку рамку, яка не відволікає увагу, і оснащений зручним механізмом нахилу, що дозволяє створити оптимальне робоче середовище.
Плавна динаміка руху AMD FreeSync Технологія AMD FreeSync забезпечує плавне та безперебійне відтворення розваг із високою роздільною здатністю навіть у швидких іграх. Практично зменшує розриви та заїкання зображення.
Екранне керування. Простий у використанні інтерфейс користувача. Лише кількома клацаннями миші ви можете розділити робочий простір або визначити основні параметри монітора.
Завантажити
24MP500-B
Кабель HDMI
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 2,7kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 23,8 cala > Monitory 23,8 cala |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | 24MP500-B |
| Марка | LG > Monitory LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 20W Вт |
| Розмір плями | 0,3mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴







