Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo Y25g-30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,6 kg |
| Висота з основою | 513mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 251mm |
| Річне споживання енергії | 23 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 25 cali > Monitory 25 cali |
| Динамічний контраст | 3000000:1 |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | Y25g-30 |
| Марка | Lenovo > Monitory Lenovo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 35W Вт |
| Споживана потужність на 1000 год у режимі HDR (N) | 35kWh |
| Розмір плями | 0,283mm |
| Розмір екрана | 62,2 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 559mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


