Доставка зі складу 5-10 днів.

Philips L3/00
Вишуканий дизайн, чудово налаштований звук, шумозаглушення ANC – сучасні навушники Philips L3/00 Bluetooth 5.1 можуть багато запропонувати вимогливим користувачам. Ними можна керувати дотиком і голосом, а також за допомогою мобільного додатку. Вони працюють до 38 годин без підзарядки. Ви також можете підключити їх за допомогою аудіокабелю, щоб слухати музику через HiRes Audio.

Philips L3/00: Навушники для справжніх поціновувачів
Ідеально налаштований звук, який порадує вас потужними, глибокими басами, повними середніми тонами та високими високими частотами – навушники Philips L3/00 створені для дуже вимогливих користувачів. Вони мають потужні 40-міліметрові динаміки, забезпечують надзвичайно широкий діапазон частот від 7 до 40 000 Гц і мають закриту конструкцію, що дозволяє слухати музику в найкращій якості. Система Philips Fidelio - гарантія найкращих характеристик моделі.

Вас дратує навколишній шум? Розберіться з ним за допомогою ANC
Навколишні шуми, які доносяться до навушників під час прослуховування музики, дуже дратують. Тому модель Philips L3/00 оснащена технологією ANC, яка активно пригнічує навколишні шуми. Просто увімкніть функцію, і шум навколо вас одразу припиниться. Ідеально чистий звук, який дозволить вам повністю зосередитися на улюбленій музиці. Один зовнішній і один внутрішній мікрофон для шумозаглушення. Хочете знову почути своє оточення? Увімкніть режим поінформованості, щоб знову чути, що відбувається навколо вас.

Керування дотиком і голосом
Безпосередньо на чашках навушників Philips L3/00 є сенсорне керування, за допомогою якого можна налаштувати відтворення, увімкнути або вимкнути ANC або відповісти на дзвінок/завершити дзвінок у режимі гучного зв’язку. Кожен навушник має два вбудованих мікрофона, що робить дзвінки без використання рук абсолютно чіткими та зрозумілими. Керуйте своїми навушниками власним голосом завдяки повністю інтегрованому Google Assistant і Amazon Alexa. Завантаживши програму Philips Headphones, ви зможете регулювати рівень шумозаглушення за допомогою попередньо встановлених режимів ANC і навіть регулювати звук за допомогою еквалайзера.

Бездротовий і дротовий – два способи підключення
Підключіть навушники Philips L3/00 до джерела аудіо за допомогою бездротової технології Bluetooth 5.1 із радіусом дії сигналу 10 м. Завдяки підтримці AAC і aptX HD BT немає втрати діапазону чи якості. Програма Google Fast Pair дозволяє дуже швидко з’єднатися з вашим сумісним пристроєм Android одним дотиком. Величезною перевагою навушників є можливість підключення за допомогою класичного аудіокабелю, завдяки чому ви зможете насолоджуватися якісним звуком за допомогою HiRes Audio. Навушники можуть працювати на одному заряді до 38 годин з вимкненим ANC і до 32 годин з активованим ANC. Завдяки функції швидкого заряджання вони готові працювати ще 6 годин після всього 15 хвилин заряджання.

Основні функції Philips L3/00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 360g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр перетворювача | 40 mm |
| Динаміка | 103 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Regulacja głośności |
| Імпеданс | 16 Ohm |
| Комунікація | Bezprzewodowe > Słuchawki Bezprzewodowe |
| Мoдель | L3/00 |
| Марка | Philips > Słuchawki Philips |
| Робочий час | 38 h |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Розподіл | Philips TV & Sound |
| Будівництво | Zamknięte |
| Доля | Uniwersalne > Słuchawki Uniwersalne |
| Тип | Nauszne > Słuchawki Nauszne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth > Słuchawki Bluetooth |
| Частотна характеристика | 7-40000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴








