Доставка зі складу 5-10 днів.
29-дюймовий екран UltraWide™ Full HD
Покращуйте свій домашній офіс
Монітор із роздільною здатністю UltraWide™ Full HD (2560x1080) і співвідношенням сторін 21:9 забезпечує на 33% більше простору на екрані, ніж монітор із роздільною здатністю FHD (1920x1080).




Онлайн-уроки з широким полем зору
Перетворіть широкий екран свого монітора на віртуальний клас, де ви зможете ефективно організувати всі свої підручники, уроки, бесіди та пошуки.


Почніть переглядати матеріали поруч
Переглядайте звіти та таблиці даних поруч для зручного перегляду без перемикання між вікнами.


HDR10
Детальний контраст
Завдяки технології HDR доступні різні типи вмісту. Цей монітор оснащено технологією HDR10, що базується на 99% кольорової гами sRGB, яка підтримує певні рівні кольору та яскравості, що забезпечує фантастичні кольори вмісту.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.




Екранне керування
Керуйте лише кількома клацаннями миші
Кількома клацаннями миші ви можете розділити робочий простір або визначити основні налаштування монітора.
*Останнє програмне забезпечення OnScreen Control можна завантажити з LG.COM.*Зображення продукту та OnScreen Control у відео наведені лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від справжній продукт.


AMD FreeSync™
Плавна динаміка руху
Технологія AMD FreeSync™ забезпечує плавну та безперервну розваги з високою роздільною здатністю навіть у швидких іграх. Практично обмежує сльозотечу і заїкання зображення.


ВИМКНЕНО


УВІМКНЕНО


Режим читання
Менше синього світла, більше комфорту для очей
Зменшення синього світла зменшує втому очей, режим читання надає екрану колірну температуру, подібну до температури паперу, і забезпечує оптимальні умови для читання.


Flicker Safe
Догляд за очима
Технологія Flicker Safe зменшує невидиме мерехтіння екрана та забезпечує комфортне робоче середовище для очей.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.*Розрахунки, виконані в рамках внутрішнього тестування LG на моделі 29WP500 у Листопад 2020. У реальних умовах експлуатації це значення може бути іншим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 22 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 29 cali > Monitory 29 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | LG 29WP500-B |
| Марка | LG > Monitory LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 25W Вт |
| Розмір екрана | 73 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1080 > Monitory 2560x1080 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Розподіл | LG Polska |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | UltraWide > Monitory UltraWide |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴







