
Оперативна пам'ять Teamgroup T-Force Delta Rgb Ddr5 32Gb 6000Mhz Cl30 (FF3D532G6000HC30DC01)
32 173 ₴
- В наявності
- Код: 148493523
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пам'ять TeamGroup T-Force Delta RGB, DDR5, 32 ГБ, 6000 МГц, CL30 (FF3D532G6000HC30DC01)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Team Group |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 32GB |
| Затримувати | CL30 |
| Код виробника | FF3D532G6000HC30DC01 |
| Кількість модулів | 2 |
| Мoдель | DIMM 32 GB DDR5-6000 (2x 16 GB) Dual Kit |
| Марка | Team Group |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 6000MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 173 ₴
