
Монітор Samsung 24" S40GD (LS24D400GAUXEN)
7 970 ₴
- В наявності
- Код: 178389551
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія S40GD, світлодіодний монітор, 24", 1920 x 1080 Full HD (1080p) при 100 Гц, IPS, 250 кд/м², 1000:1, 5 мс, 2xHDMI, DisplayPort, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час відповіді | 5ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 219mm |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | Mega DCR |
| Клас енергоспоживання | C |
| Мoдель | LS24D400GAUXEN |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 12W Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 100Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 970 ₴
