
Монітор Samsung 27" Odyssey G6 S27DG610SUX G61SD (LS27DG610SUXEN)
34 757 ₴
- В наявності
- Код: 178348777
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Samsung S27DG610SU. Діагональ екрану: 68,6 см (27"), Роздільна здатність: 2560 x 1440 пікселів, Тип HD: Quad HD, Технологія дисплея: OLED, Час відгуку (типовий): 0,03 мс, Нативне співвідношення сторін: 16:9, Кут огляду (горизонтальний) Кут огляду (по вертикалі): 178°. Вбудований USB-концентратор. Можливість регулювання висоти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,9 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 264mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | S27DG610SU |
| Марка | Samsung |
| Настінний монтаж | Да |
| Технологія | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Да |
| Частота оновлення | 240Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 757 ₴









