
Монітор Samsung 49" Odyssey OLED G9 S49DG950SU (LS49DG950SUXDU)
75 982 ₴
- В наявності
- Код: 173971537
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Samsung LS49DG950SUXDU – 49" QD-OLED Dual QHD 0,03 мс (GTG) 240 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 12,9kg |
| Висота з основою | 529mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 237mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | S49DG950SU |
| Марка | Samsung |
| Споживана потужність | 70W Вт |
| Роздільна здатність | 5120x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 32:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | Curved |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Srebrne |
| Частота оновлення | 240Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 982 ₴





