
Монітор Samsung 49" Odyssey G91SD (LS49DG910SUXEN)
53 229 ₴
- В наявності
- Код: 177847344
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор|SAMSUNG|Odyssey G9 G91SD 49" Gaming/Curved|OLED-панель LS49DG910SUXE
Основні функції продукту
Специфікація
Познайомтеся з нами ближче!
Наші склади в Польщі та за кордоном забезпечують швидку та безпечну доставку, а це означає, що ваше замовлення швидко дійде до вас. Ми робимо акцент на якості та новинках, щоб Ви завжди мали доступ до новітніх технологій, які підвищать комфорт Вашого життя. З Media Gros ви отримуєте найбільше! FAQ – Чому варто обрати Media Gros? 1.Чому довіряти Media Gros? 15 років досвіду та електроніка прямо від виробників - гарантія оригінальності та якості.
2. Чи пропонуєте ви найновіші продукти? Так, ми завжди пропонуємо новітні технології, щоб клієнти були в курсі новинок. 3. Як швидко я отримаю своє замовлення? Завдяки складам у Польщі та за кордоном доставка швидка та безпечна. 4. Які переваги шопінгу? Найновіші, оригінальні товари, швидка доставка, привабливі ціни та професійне обслуговування в одному місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 12,9kg |
| Висота з основою | 529mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | LS49DG910SUXEN |
| Марка | Samsung |
| Настінний монтаж | Да |
| Роздільна здатність | 5120x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 32:9 |
| Технологія | Curved |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Srebrne |
| Частота оновлення | 240Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 53 229 ₴
