
Ноутбук Lg Ultra series 16U70Q-N.APC5U1 16"/Ryzen5/8GB/512GB/Win11 (16U70QNAPC5U1)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 166703066
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук для щоденних завдань
Ноутбук LG задовольнить усі ваші потреби. Забезпечує найвищу якість мультимедійного досвіду. Вони забезпечують надзвичайні аудіовізуальні ефекти як під час роботи, так і під час гри.
Процесор AMD Ryzen 5
Вибираючи ноутбук із процесором Ryzen 5 5625U, ви отримуєте найкраще. Процесор, виготовлений за технологією 7 нм, забезпечує чудову продуктивність і низьке енергоспоживання. 6 ядер, 12 потоків і максимальна тактова частота 4,3 ГГц забезпечать очікувану продуктивність. Мультимедійна підтримка, багатозадачність і тривимірна графіка ще ніколи не були такими доступними. Насолоджуйтесь швидкістю реагування системи та довшим часом роботи акумулятора.
Графіка AMD Radeon
Інтегрована графіка AMD Radeon працює разом із процесором, покращуючи його продуктивність. Підтримка мультимедіа та 3D-графіки полегшує виконання всіх завдань, від офісної роботи до розваг.
Матове покриття
Дисплей з роздільною здатністю WUXGA (1920x1200) і діагоналлю 16" з матовим покриттям дозволяє працювати, навіть коли на екран падає сонячне світло. Це викликано покриттям матриці спеціальним поляризатором. Цей екран ідеально підходить для ігор і роботи з графічними програмами.
Ефективніше багатозадачність
Останнє покоління пам'яті DDR4 підвищує продуктивність системи. Забезпечення надзвичайно швидкого відгуку та надійної роботи. Одночасно запускайте кілька програм і плавно перемикайте вкладки веб-переглядача – відкрийте для себе легку багатозадачність.
SSD - швидкість, яка дивує
Відчуйте практично необмежену швидкість читання та запису з NVMe SSD. Завдяки надзвичайно швидкому інтерфейсу накопичувач відкриває нові можливості, прискорюючи всі аспекти встановленої на ньому системи. Миттєвий доступ до файлів скорочує час завантаження в іграх. Цей компонент позбавлений механічних елементів, тому не створює шуму під час роботи.
Microsoft Windows 11
Нову версію операційної системи Windows 11 було вдосконалено, щоб оптимізувати простір на екрані та підвищити ефективність роботи. Програми працюватимуть плавніше завдяки новим багатозадачним інструментам, таким як Snap Layout, Dashboards і нова, більш інтуїтивно зрозуміла функція повторного закріплення. Крім того, ви можете адаптувати систему під свої потреби - від зовнішнього вигляду до функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5625U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4X |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 8GB |
| Ваги | 1,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | 16U70QNAPC5U1 |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | LG UltraPC |
| Марка | LG |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Мультимедіа | Mikrofon |
| Операційна система | Windows 11 Home, Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарт | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Колір | Szare |
- Ціна: 9 999 ₴


