Доставка зі складу 5-10 днів.


LOQ 15ARP9

Поєднання швидкості та продуктивності з процесорами AMD Ryzen™_x000D_
Насолоджуйтесь потужністю та надійною продуктивністю процесорів серії AMD Ryzen™ 8040, які дають вам неперевершену швидкість, необхідну для ігор. Відкрийте для себе нові ігрові світи, насолоджуйтеся грою без підзарядки та використовуйте інноваційну технологію Ryzen™ AI.

Повнопродуктивні відеокарти NVIDIA® GeForce RTX™
Ноутбук LOQ 15ARP9 оснащено відеокартою серії NVIDIA® GeForce RTX™ 40, розробленою як для геймерів, так і для творців. Він забезпечує приголомшливу продуктивність і графіку на основі штучного інтелекту. Пориньте в реалістичні віртуальні світи з трасуванням променів, а DLSS 3 підвищує продуктивність до неймовірного рівня. Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, потужність, час автономної роботи та акустику для досягнення чудової продуктивності.

Незамінна технологія охолодження
Система охолодження, яка використовується в Lenovo LOQ 15ARP9, робить ваш ноутбук завжди готовим до роботи на найвищому рівні. HyperChamber Cooling — це система, заснована на двох вентиляторах, що обертаються в протилежних напрямках, які переміщують холодне повітря всередину камери, запобігають проникненню гарячого повітря в решту корпусу та ефективно розсіюють тепло із задньої частини. Герметична камера ефективно керує теплом, щоб забезпечити додаткову потужність, знижуючи температуру на 2°C і шум на 2 дБ.

Майбутнє ігор - Lenovo AI Engine+
З Lenovo AI Engine+ із чіпом LA1 AI розваги та навчання стали ще простішими. Увімкніть режим балансу в Lenovo Vantage та дозвольте інтелектуальному інтелектуальному інтелекту миттєво налаштувати параметри. Попрощайтеся з настроюваннями вручну під час виконання шкільних завдань і ігор із інтенсивним використанням графічного процесора.

Тункіший, витонченіший, сильніший
Lenovo LOQ 15ARP9 пропонує солідний мінімалістичний 15-дюймовий дизайн, який на 4% тонший за попередню модель для кращої портативності. Інтуїтивно зрозуміле підсвічування кнопки живлення вказує на режими вентилятора, а камера з електронним затвором 1080P забезпечує більшу конфіденційність. Завдяки стратегічно розташованим портам і міцності військового класу MIL-STD 810H він ідеально підходить для ігор, навчання чи потокового передавання.

Покращте свій ігровий процес
Пориньте в ігри з 15,6-дюймовим дисплеєм 16:9 із 3-сторонніми вузькими рамками. Роздільна здатність WQHD (2560 x 1400), частота оновлення 165 Гц і яскравість 350 ніт забезпечують яскраве зображення. Повне покриття палітри sRGB покращує кольори, а NVIDIA® G-SYNC® і AMD FreeSync™ Premium усувають екранний шум. Advanced Optimus оптимізує продуктивність, зменшує затримку та подовжує термін служби батареї для неперевершеного ігрового досвіду.

Продуктивність без обмежень
Інвестуйте в ігровий ноутбук, створений для тривалого використання. Lenovo LOQ 15ARP9 оснащено неймовірно швидкою пам’яттю DDR5 5600 МГц і блискавичним накопичувачем PCIe Gen 4 SSD до 1 ТБ для швидкого завантаження та швидкого доступу до даних.

Система прискореної зарядки акумулятора
Революційно збільште термін служби батареї та використовуйте технологію Super Rapid Charge. Зарядіть свій акумулятор ємністю 60 Вт/год миттєво: від 0 до 40% всього за 10 хвилин, до 80% за 30 хвилин і до 100% всього за 60 хвилин. Завдяки підтримці потужного джерела живлення 140 Вт через USB-C ви матимете необхідну потужність.

Ігрова клавіатура
З ходом клавіш 1,5 мм клавіатура Lenovo LOQ 15ARP9 забезпечує точність і комфорт під час тривалих ігор і під час набору тексту. 100% захист від ореолів забезпечує блискавичний час запуску та неперевершений контроль. Виберіть заспокійливе біле освітлення або яскраве 4-зонне освітлення RGB*.

Nahimic® Audio для геймерів - захоплюючий 3D-звук_x000D_
Nahimic® від SteelSeries забезпечує справжнє захоплююче враження від 3D-звукових ефектів, розроблених спеціально для геймерів і ідеально доповнюють інтенсивну дію на екрані під час ігрових сесій. Програмне забезпечення Nahimic дозволяє мікшувати та ділитися аудіо, як професіонал, і насолоджуватися кристально чистим спілкуванням під час гри чи роботи.

Відкрийте для себе можливості Lenovo Vantage
Використовуйте Lenovo Vantage, який оптимізує налаштування, щоб покращити ваш ігровий досвід. Налаштуйте та вдосконаліть свій ноутбук за допомогою повного набору інструментів. Крім того, завдяки навігаційній панелі в реальному часі, елементам керування розгоном і інтелектуальному інтелектуальному інтелекту, які налаштовують продуктивність, ніщо не заважає вам грати.

3 роки гарантії
Захистіть своє обладнання розширеною 3-річною гарантією виробника. Використовуйте та насолоджуйтесь своїм обладнанням ще довше, спокійно. У разі потреби професійна служба Lenovo тут для вас і допоможе вирішити будь-яку проблему чи несправність.

XBOX GAME PASS НА 3 МІСЯЦІ
Отримайте безкоштовну 3-місячну абонемент Xbox Game Pass* на пристроях Lenovo LOQ._x000D_ Грайте в понад 100 високоякісних ігор на своєму новому ноутбуці Lenovo LOQ з безкоштовною тримісячною підпискою на Xbox Game Pass (включаючи EA Play). З новими іграми, які постійно додаються, ви завжди знайдете чим захопитися. Завантажуйте та грайте з повною сумісністю або грайте в консольні ігри з хмари за допомогою підключеного контролера.
*Доступно на пристроях Windows.
Відкрийте для себе ігрові продукти Lenovo:







ПЕРЕВІРТЕ ДЕТАЛІ ТА УМОВИ АКЦІЇ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Ваги | 2,38 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | 83JC0081PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | LOQ 15ARP9 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4070 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), 3x USB 3.2 (Typ-A) |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










