Доставка зі складу 5-10 днів.


Lenovo V15 Gen 4 (15, Intel)
Продуктивність для бізнесу
Ноутбук початкового рівня для офісу чи дому Середнього розміру 15,6-дюймовий дисплей FHD зі слабким синім світлом Потужність процесора Intel® для прискорення робочого процесу Чудова графіка з інтегрованою відеокартою Intel® UHD Підтримка Wi-Fi 6 і периферійні пристрої для кількох портів пристроїв Функції безпеки ThinkShield для допоможе захистити ваші дані Чудовий звук із двома динаміками з Dolby Audio™
Функції

Відкрито для бізнесу
Втомилися від ноутбуків початкового рівня, які не мають інструментів, необхідних для ведення бізнесу? Ноутбук Lenovo V15 Gen 4 поєднує в собі розширені функції та привабливу ціну. Насолоджуйтесь потужним процесором Intel®, ефективним часом автономної роботи, інтегрованою графікою Intel® і зручним 15,6-дюймовим дисплеєм, який забезпечує чудовий робочий простір. Є багато пам’яті, щоб ви могли швидше виконувати завдання, і достатньо місця для ваших файлів. Крім того, пристрій доступний у двох кольорах, які підійдуть будь-якому офісу: чорному зі спеціальною текстурою з обох сторін або сірому зі спеціальним покриттям з обох сторін.

Підключений і безпечний
Незалежно від того, купуєте ви ноутбук для себе чи для всієї своєї ІТ-команди, ноутбук Lenovo V15 Gen 4 створений для бізнесу. Завдяки підтримці Wi-Fi 6 і повнофункціональному порту USB-C легко підключатися до швидкого передавання даних. На клавіатурі є багато ярликів, у тому числі той, який спрямовує вас безпосередньо до служб Lenovo SMB. Функції безпеки ThinkShield також доступні для захисту ваших даних і забезпечення спокою. Крім того, ви отримуєте комунікаційні засоби для сучасного ділового світу, зокрема програмне забезпечення Lenovo Smart Appearance з ефектами камери для кращих відеодзвінків і віртуальних ділових зустрічей – навіть із розмиттям фону для конфіденційності.
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі
Специфікація
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі.
Порти/сокети

1. USB-A 3.2 Gen 1_x000D_ 2. Ethernet (RJ-45)_x000D_ 3. Гніздо для кабельного замка Kensington Nano Security Slot™_x000D_ 4. Розетка живлення (порт з круглим наконечником – 65 Вт)
5. USB-A 3.2 Gen 1_x000D_ 6.HDMI1.4b_x000D_ 7. USB-C 3.2 Gen 1 (повна функціональність)_x000D_ 8. Гніздо для навушників і мікрофона
Відкрийте для себе ігрові продукти Lenovo:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3 1315U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,65 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | 83A100P4PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 10MB |
| Мoдель | V15 G4 IRU |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Bez systemu, Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x USB 3.2 (Typ-C), HDMI 1.4, DC-in (wejście zasilania), 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Родина процесорів | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип матриці | TN |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Czarne |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Яскравість матриці | 250 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴









