Доставка зі складу 5-10 днів.


ThinkPad E14 Gen 6 (14, Intel)
Потужна продуктивність і сучасний дизайн
Потужний і безпечний, щоб допомогти вам у повсякденних бізнес-потребах Продуктивність на базі ШІ з процесорами Intel® Core™ Ultra Динаміки Harman® Immersive Audio та покращена технологія Dolby Atmos® Відповідає стандартам Міністерства оборони США MIL-STD 810H щодо надійності та довговічності Легке розширення пам’яті та сховища, щоб ви могли розвиватися паралельно з вашим бізнесом
Функції

Енергоефективний процесор AI
Завдяки процесорам Intel® Core™ Ultra ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 ставить продуктивність на основі штучного інтелекту на перший план. Насолоджуйтесь оптимізованою продуктивністю завдяки спеціальним механізмам штучного інтелекту, включаючи енергоефективний блок нейронної обробки (NPU), який дає змогу робити більше під час роботи від акумулятора. Виконуйте багатозадачність, навіть коли ви відключені від мережі – увімкніть автоматичне кадрування, розмиття фону та покращення зображення в умовах слабкого освітлення для онлайн-зустрічей. Забудьте про звичайні обмеження терміну служби батареї та насолоджуйтеся додатковим приростом потужності, щоб допомогти вам впоратися з будь-якими викликами!

Вам більше не потрібна миша
Ноутбук ThinkPad E14 Gen 6 постачається з великим трекпадом, який полегшує навігацію. Ви також можете переміщатися за допомогою TrackPoint - ви можете залишити мишу в будь-якій ситуації, коли ви рухаєтесь. Більше того, подвійне торкання маленького червоного TrackPoint відкриває швидке меню ThinkPad TrackPoint, де можна оптимізувати аудіо-відео, вимкнути параметри сповіщень і робити нотатки за допомогою панелі інструментів диктування, яка дозволяє зручно транскрибувати мову в текст. Ви також можете змінит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Червоний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Ваги | 1,44 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | 21M7002LPB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 12MB |
| Мoдель | ThinkPad E14 G6 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, 1x USB 3.1 (Typ-A), 1x USB 3.2 (Typ-C), 1x Thunderbolt 4, 1x USB 3.2 (Typ-A), HDMI 2.1 |
| Родина процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4300MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴









