
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY 16"/X1P-42-100/32GB/512GB/Win11 (21NH001UPB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 177213313
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПРОЦЕСОРТип Snapdragon X PlusТип X1P - 42 - 100Частота [ГГц] P-core - Turbo Boost до 3.4 E-core - Кеш [KB] 30720 Технологія Snapdragon WUXGA [LED] IPS матриця 300nРоздільна здатність (пікселі) 1920 x 1200Частота оновлення [Гц] 60Матрична технологія Matte (Anti-Glare), 45% NTSC, TÜV Low Blue Light Об'єм ЖОРСТКОГО ДИСКА [ГБ] 512Speed типу SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMeMORY RAM Розмір пам'яті [МБ] 32768Тип пам'яті LPDDR5xКількість банків пам'яті 0Кількість вільних банків 0Макс. розмір пам'яті [МБ] 32768 Тактова частота [МГц] 8448 Можливість розширення пам'яті Ні ГРАФІЧНА КАРТА Модель Qualcomm Adreno Тип відеокарти Вбудована Об'єм пам'яті [МБ] -Тип пам'яті Динамічно призначений РОЗ'ЄМИ Роз'єм для навушників Так: Мікрофон/НавушникиUSB 2x USB-C 3.2 Gen 2 (підтримує Power Delivery 3.1 і DisplayPort 1.4)1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)1x USB 3.2 Gen 1HDMI ТакDisplayPort NoVGA NoRJ-45 (Ethernet)Ні Пристрій для читання карток пам’яті Так (SD)Пристрій для читання смарт-карт НіMULTIMEDIAHD Модель звукової карти Audio, Qualcomm WCD9385Динаміки Так, вбудований стерео , 2x2WМікрофон ТакВеб-камера Так, 1080p із затвором конфіденційності КОМУНІКАЦІЯ Мережева карта локальної мережі [Мбіт/с] Немає Wi-Fi 7 бездротова карта, 802.11be 2x2Bluetooth Так, модем 5.3 WWAN Ні ОПТИЧНИЙ ПРИВОД Тип приводу Немає КЛАВІАТУРА/ІНДИКАТОРИТип клавіатури ПідсвічуванняКолір клавіатури Сіра Цифрова клавіатура YesTrackPoint Ні Цифрове перо Ні SECURITYЗчитувач відбитків пальців Так (вбудований у кнопку живлення) Шифрування TPM Так, 2.0 TPMGecurity слот для замка Так, Kensigton Nano Security SlotCASE Тип корпусу Алюмінієвий (верхня та нижня кришка) Колір Сріблястий БАТАРЕЯ/ЖИВЛЕННЯТип батареї Літій-полімерний Кількість камер n/a Ємність 84 Вт·год Термін служби батареї JEITA-BAT 3.0 (відео/в режимі очікування): 21,8 / 28,4 год (200 ніт) Місцеве відео (1080p): 30 год (150 ніт)

* Термін служби батареї значно відрізняється залежно від конфігурації апаратного забезпечення, налаштувань, використання та інших факторів. Джерело живлення 65W USB COSOFTWARE Операційна система Windows 11 Professional (на ARM) ГАРАНТІЯ Тривалість гарантії для приватних осіб 36 місяців Тривалість гарантії для компаній 36 місяців Тривалість гарантії на акумулятор 12 місяців Тип гарантії На місці, (на місці у клієнта), CO2 Offset 0,5 тонн Можливість придбати додаткову гарантію Так, надішліть електронний лист ВАГА ТА РОЗМІРИ Вага [кг] 1,82 Ширина [мм] 356,4 Глибина [мм] 248,4 Висота [мм] 16,7 АКСЕСУАРИ В КОМПЛЕКТІ Включає блок живлення, кабель живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,82 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 21NH001UPB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 30MB |
| Мoдель | ThinkBook 16 G7 QOY |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | Adreno |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych, Czytnik kart pamięci |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Оперативна пам'ять | 32GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Qualcomm |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2 (Typ-C), HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Родина процесорів | Qualcomm Snapdragon |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 8448Mhz |
| Частота процесора | 3400MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴








