
Монітор Iiyama 27" XU2793QSU-B7
11 101 ₴
- В наявності
- Код: 176143996
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Монітор Iiyama XU2793QSU-B7 27" 2560x1440 пікселів 100 Гц, 1 мс
Найважливіші функції:

Монітор для різноманітних програм

Матриця IPS

Частота оновлення 100 Гц
Дайте своїм очам відпочити

Функція ACR
Технічні характеристики
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з підставкою | 4.2 kg |
| Час відповіді | 1ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync, Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Мoдель | XU2793QSU-B7 |
| Марка | iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Настінний монтаж | Да |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 100Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 101 ₴









