
Монітор Iiyama 27" G-Master GB2745HSU-B2
10 271 ₴
- В наявності
- Код: 177624445
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор 27" IIYAMA GB2745HSU-B2 1920x1080 (FHD)
Найважливіші функції:
Вірний супутник у кожній грі
Малий час відгуку та безрамковий дизайн
Роздільна здатність Full HD
Матриця IPS
Технологія адаптивної синхронізації
Технічні характеристики
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,2 kg |
| Час відповіді | 1ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Мoдель | G-MASTER |
| Марка | iiyama |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Потужність динаміка | 2W |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0,5 W |
| Розмір плями | 0,311mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB 2.0, USB, USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 100Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 271 ₴
