Доставка зі складу 5-10 днів.

HP ProBook 445 G11

Розроблений для гібридної продуктивності
Підвищте свою продуктивність удома чи в офісі за допомогою співвідношення сторін 16:10 на 14-дюймовому екрані.

Оптимізація для компаній, що розвиваються
Процесор AMD1 і тривалий термін служби батареї дозволяють виконувати вимогливі своєчасні завдання.

Безпека корпоративного рівня

Windows 11
Працюйте з будь-якого місця, не жертвуючи продуктивністю чи безпекою з Windows 11 на базі технології співпраці та підключення HP.
Готовий відповідати вимогам дня
Подолайте свій напружений день із процесором AMD Ryzen™, який пропонує ідеальне поєднання продуктивності, енергоефективності та вартості.
Швидке та ефективне підключення до бездротової локальної мережі
Мобільність ноутбука та надійність швидкого з’єднання визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з’єднання в щільних бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.3

Переглядайте веб-сайти безпечно
Захистіть свій ноутбук від веб-сайтів, вкладених файлів Microsoft Office лише для читання та PDF-файлів від зловмисного програмного забезпечення, програм-вимагачів і вірусів за допомогою апаратної безпеки HP Sure Click.4
HP Sure Sense
Зловмисне програмне забезпечення розвивається із загрозливою швидкістю, і традиційні антивірусні програми не завжди розпізнають нові типи атак. Захистіть свій ноутбук від нових загроз за допомогою HP Sure Sense, яка використовує глибоке навчання, щоб забезпечити винятковий захист від передових зловмисних програм.
Автоматичне відновлення після атак прошивки
Атаки мікропрограми можуть повністю знищити ваш ноутбук. Залишайтеся захищеними завдяки самовідновлюваній BIOS від HP. HP Sure Start Gen 7 автоматично відновлює BIOS від шкідливих програм, руткітів або вторгнень.

Порти
Специфікація
Дисплей
35,6 см (14 дюймів) WUXGA (1920 x 1200) IPS
Процесор
AMD Ryzen™ 7 7735U
RAM
16 ГБ DDR5
Жорсткий диск
SSD на 512 ГБ
Відеокарта
Відеокарта AMD Radeon™ 680M
Стандарт підключення
MediaTek RZ616
Багатоядерна технологія розроблена для покращення продуктивності певних програм. Деякі користувачі або програми можуть не мати користі від цієї технології. Продуктивність і тактова частота залежать від завантаження програми та конфігурації апаратного та програмного забезпечення. Нумерація AMD не є показником тактової частоти. Це вимагає укладення окремих договорів на надання послуг Інтернет. _x000D_ HP Wolf Security for Business вимагає Windows 10 або пізнішої версії, включає різноманітні функції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,39 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | A38DSET |
| Кількість батарейних відсіків | 3 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 16MB |
| Мoдель | ProBook 445 G11 |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Radeon 680M |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 2x USB 3.0, 1x RJ-45, 2x USB 3.1 (Typ-C), Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4700MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










