
Ноутбук HP ProBook 440 G11 14"/Ultra5/16GB/512GB/Win11 (A38DHET)
59 921 ₴
- В наявності
- Код: 172455933
Доставка зі складу 5-10 днів.

HP ProBook 440 G11

Розроблений для гібридної продуктивності
Підвищте свою продуктивність удома чи в офісі за допомогою співвідношення сторін 16:10 на 14-дюймовому екрані.

Процесор Intel®
Сучасний процесор Intel®1 і тривалий термін служби батареї дозволяють виконувати вимогливі своєчасні завдання.

Безпека корпоративного рівня

Windows 11
Працюйте з будь-якого місця, не жертвуючи продуктивністю чи безпекою з Windows 11 на базі технології співпраці та підключення HP.
Багатоядерний процесор Intel®_x000D_
Налаштуйте свій процесор HP ProBook для ідеального поєднання потужності та продуктивності. Процесор Intel® плавно та надійно справляється з кількома завданнями завдяки обчислювальним ядрам, які розподіляють навантаження.
Швидке та ефективне підключення до бездротової локальної мережі
Мобільність ноутбука та надійність швидкого з’єднання визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з’єднання в щільних бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.3

Переглядайте веб-сайти безпечно
Захистіть свій ноутбук від веб-сайтів, вкладених файлів Microsoft Office лише для читання та PDF-файлів від зловмисного програмного забезпечення, програм-вимагачів і вірусів за допомогою апаратної безпеки HP Sure Click.4
HP Sure Sense
Зловмисне програмне забезпечення розвивається із загрозливою швидкістю, і традиційні антивірусні програми не завжди розпізнають нові типи атак. Захистіть свій ноутбук від нових загроз за допомогою HP Sure Sense, яка використовує глибоке навчання, щоб забезпечити винятковий захист від передових зловмисних програм.
Автоматичне відновлення після атак прошивки
Атаки мікропрограми можуть повністю знищити ваш ноутбук. Залишайтеся захищеними завдяки самовідновлюваній BIOS від HP. HP Sure Start Gen 7 автоматично відновлює BIOS від шкідливих програм, руткітів або вторгнень.

Порти
Специфікація
Дисплей
35,6 см (14 дюймів) WUXGA (1920 x 1200) IPS
Процесор
Intel® Core™ Ultra 5 125U
RAM
16 ГБ DDR5
Жорсткий диск
SSD на 512 ГБ
Відеокарта
Графіка Intel®
Стандарт підключення
Intel® Wi-Fi 6E AX211
Багатоядерну технологію створено для покращення продуктивності певних програм. Деякі клієнти або програми можуть не використовувати цю технологію. Продуктивність і тактова частота залежать від завантаження програми та конфігурації апаратного та програмного забезпечення. Нумерація, фірмове оформлення та/або найменування Intel не є показником високої продуктивності. _x000D_ HP Wolf Security for Business вимагає Windows 10 або пізнішої версії, включає різноманітні функції безпеки HP і доступний на ПК HP Pro, Elite, робочих станціях і системах RPOS. Інформацію про функції безпеки та вимоги до операційної системи див. у специфікаціях продукту. _x000D_ Потрібна бездротова точка доступу та Інтернет-сервіс, обидва продаються окремо. Наявність громадських бездротових точок доступу обмежена. Технологія Wi-Fi 6 сумісна зі старими конфігураціями 802.11. Специфікації Wi-Fi 6 (802.11ax) є чернетками, а не остаточними. Якщо остаточні специфікації відрізняються від проектних специфікацій, це може вплинути на здатність комп’ютера підключатися до інших пристроїв 802.11ax. Гігабітна швидкість у Wi-Fi® може бути досягнута за допомогою технології Wi-Fi 6 (802.11ax) під час передачі файлів між двома пристроями, підключеними до одного маршрутизатора. Потрібна окрема покупка бездротового маршрутизатора, який підтримує канали 160 МГц. _x000D_ HP Sure Click підтримує браузери Microsoft® Internet Explorer і Chromium™. Підтримувані вкладення включають файли Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) і PDF-файли лише для читання, якщо на вашому комп’ютері встановлено Microsoft Office або Adobe Acrobat.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,39 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych, Technologia Intel vPRO |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | A38DHET |
| Кількість батарейних відсіків | 3 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 12MB |
| Мoдель | ProBook 440 G11 |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 2x USB 3.0, 1x RJ-45, 2x USB 3.2 (Typ-C), Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Родина процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4300MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 59 921 ₴







