Доставка зі складу 5-10 днів.
Вийдіть на елітний рівень продуктивності HP EliteBook 640 — це потужний, безпечний і доступний ПК, який забезпечує легку стандартизацію, надаючи користувачам інструменти, необхідні для роботи практично з будь-якого місця. Розроблений з урахуванням основних потреб бізнесу, цей ПК забезпечує співпрацю, потужність і безпеку, необхідні вашому бізнесу, щоб залишатися попереду гри.
Кришталево чистий звук. Насолоджуйтесь кришталево чистим звуком із HP Dynamic Audio та HP AI Noise Reduction.
Захист за допомогою HP Wolf Security Комп’ютери HP Wolf Pro Security Edition поєднують HP Sure Click Pro із HP Sure Sense Pro для більш ретельного захисту, ніж стандартні версії за допомогою річних або трирічних ліцензій користувача зі службою підтримки HP. Це потужне єдине рішення, яке не потребує середовища, керованого ІТ.
Останній процесор Intel Підвищте продуктивність за допомогою найновішого процесора Intel у цьому легкому в обслуговуванні ноутбуці, доступному в усьому світі.
EliteBook 640 G9
Intel Core i5-1235U
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,37 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | 9M3L6AT |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | HP EliteBook 640 14 inch G9 Notebook PC |
| Марка | HP |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe |
| Мультимедіа | Kamera |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 9 999 ₴






