Доставка зі складу 5-10 днів.

Ноутбук EliteBook 640 G9 i5-1235U 256GB/16GB/W11P/14.0 9M3Z3AT Досягніть елітного рівня продуктивності HP EliteBook 640 — це потужний і безпечний комп’ютер за доступною ціною, який забезпечує легку стандартизацію, надаючи користувачам інструменти, необхідні для роботи практично будь-де. Розроблений відповідно до основних потреб підприємств, цей ПК забезпечує можливості співпраці, потужність і безпеку, необхідні вашій компанії, щоб залишатися в грі.

Кришталево чистий звук Насолоджуйтесь кришталево чистим звуком із HP Dynamic Audio та HP AI Noise Reduction. Захищено HP Wolf Security Комп’ютери HP Wolf Pro Security Edition поєднують HP Sure Click Pro із HP Sure Sense Pro для більш ретельного захисту, ніж стандартні версії, завдяки річним або трирічним ліцензіям користувача зі службою підтримки HP. Це потужне єдине рішення, яке не потребує середовища, керованого ІТ.
Функції продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,37 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 256GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | 9M3Z3AT |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | EliteBook 640 G9 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe |
| Мультимедіа | Kamera |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарт | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 9 999 ₴






