Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук HP _x000D_ Заздрість 17

Розвивайте свій_x000D_ пристрастей і використовувати див_x000D_ потенціал вбудованої технології ШІ






1 Дозволяє зарядити батарею до 50% за 45 хвилин, коли систему вимкнено (за допомогою команди «Вимкнути»). Рекомендовано використовувати адаптер живлення HP, який постачається разом із ноутбуком; не рекомендується_x000D_ використання зарядних пристроїв із меншою ефективністю. Після заряджання до 50% ємності нормальна швидкість заряджання відновлюється. Час заряджання може відрізнятися на ±10% через допуск системи._x000D_ Рішення доступне на вибраних продуктах HP. Повний список функцій продукту доступний на http://store.hp.com.
Приголомшливе зображення _x000D_ на _x000D_ у вас під рукою


Динамічний, чіткий _x000D_ відеодзвінок


1Співвідношення сторін камери за умовчанням встановлено на 16:9, але його можна змінити на 16:10 у налаштуваннях камери.
Безпроблемне підключення, дякую _x000D_ функція визначення присутності

Блокування після _x000D_ віддаляючись_x000D_ _x000D_ Після цього екран вимикається _x000D_ залишаючи комп’ютер

Прокидаюся _x000D_ при наближенні_x000D_ _x000D_ Ноутбук виходить із сплячого режиму, _x000D_ коли користувач наближається

Automatyczne _x000D_ przyciemnianie ekranu_x000D_ _x000D_ Oszczędzanie energii w czasie _x000D_ bezczynności



Робіть більше та швидше завдяки вбудованому штучному інтелекту



Intel® Core™ Ultra

Wbudowana _x000D_ technologia _x000D_ AI _x000D_ zwiększająca _x000D_ wydajność _x000D_ baterii
Щоденний помічник AI



Відеодзвінки нового покоління з ефектами Windows Studio



Підключіть мобільні пристрої до комп’ютера за допомогою Intel® Unison



Ми створили найбільше _x000D_ портфоліо екологічно чистих комп’ютерів1



Wytwarzany z użyciem tworzyw _x000D_ sztucznych _x000D_ odzyskanych przed _x000D_ trafieniem do oceanu2, _x000D_ metalu _x000D_ pochodzącego z recyklingu3 _x000D_ i tworzyw _x000D_ sztucznych z recyklingu _x000D_ pokonsumenckiego4
100% виготовлена упаковка _x000D_ з отриманих у спосіб _x000D_ збалансований, _x000D_ сертифікований _x000D_ і перероблений _x000D_ волокна
Сертифіковано EPEAT® _x000D_ Золото від Climate+5
Сертифіковано ENERGY STAR®
1 Стосується комп’ютерів, робочих станцій і моніторів HP, вироблених після січня 2019 р. На основі найбільшої кількості реєстрацій EPEAT® Gold і Silver (включно з Climate+). Статус змінюється в залежності від_x000D_ країна. Додаткова інформація доступна на сайті www.epeat.net. _x000D_ 2 Відсоток пластику, вилученого в кожному предметі до того, як він потрапить в океан, залежить від продукту. _x000D_ 3 Корпуси ноутбуків виготовляються з переробленого металу. Відсоток переробленого металу залежить від продукту. _x000D_ 4 Компоненти клавіатури містять перероблений пластик. Вміст переробленого пластику від клієнтів залежить від продукту. _x000D_ 5 Статус і рівні реєстрації за країнами доступні на www.epeat.net.
Порти



Ноутбук HP Envy 17



Вміст набору



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Ваги | 2,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Klawiatura numeryczna, Akcelerometr, Technologia Intel vPRO |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | A19V5EA |
| Кількість батарейних відсіків | 6 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 24MB |
| Мoдель | Envy 17-da0321nw |
| Максимальний час роботи | 10,45h |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Ekran dotykowy |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x USB 3.1 (Typ-C), 1x Thunderbolt 4, Wyjście audio, 3x USB 3.1 (Typ-A), HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Родина процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4800MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴







