Доставка зі складу 5-10 днів.

HP EliteBook 845 G11

Тривала продуктивність
Розширте можливості своїх гібридних команд за допомогою покращеної продуктивності та функцій конференцій на основі ШІ.

ІЧ-камера 5 Мп
Спілкуйтеся з іншими більш особистим способом за допомогою функцій конференцій, вбудованих у HP EliteBook 845.

Захищено HP Wolf Security

Windows 11
Працюйте з будь-якого місця, не жертвуючи продуктивністю чи безпекою з Windows 11 на базі технології співпраці та підключення HP.
процесор AMD
Впорайтеся з роботою за допомогою потужного та надійного процесора AMD, який забезпечує блискавичний час відгуку з підключенням і сучасним режимом очікування.

Швидке та ефективне підключення до бездротової локальної мережі
Мобільність ноутбука та надійне та швидке підключення до мережі визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з’єднання в щільних бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6E.2
Переглядайте веб-сайти безпечно
Захистіть свій ноутбук від веб-сайтів, вкладених файлів Microsoft Office і PDF лише для читання від зловмисного програмного забезпечення, програм-вимагачів і вірусів за допомогою апаратної безпеки від HP Sure Click.3
Ваш відбиток пальця – це ваш пароль
Забудьте про введення імені користувача та пароля. Тепер ви можете входити в систему Windows і веб-сайти за допомогою додаткового пристрою для зчитування відбитків пальців.

Порти
Специфікація
Дисплей
WUXGA (1920 x 1200) IPS діагональ 35,6 см (14")
Процесор
AMD Ryzen™ 7 8840U
RAM
16 ГБ DDR5
Жорсткий диск
SSD на 512 ГБ
Відеокарта
AMD Radeon™ 780M
Стандарт підключення
MediaTek RZ616
Для HP Wolf Security for Business потрібна Windows 10 або 11 Pro або пізнішої версії, вона включає низку функцій безпеки HP і доступна на ПК HP Pro, Elite, робочих станціях і системах RPOS. Зверніться до специфікацій виробу щодо функцій безпеки. _x000D_ Для роботи на частоті 6 ГГц потрібен маршрутизатор Wi-Fi 6E, який продається окремо. Наявність громадських бездротових точок доступу обмежена. Wi-Fi 6E сумісний зі старими конфігураціями 802.11. Доступно в країнах, де підтримується Wi-Fi 6E. Завдяки технології Wi-Fi 6E (802.11ax) під час передачі файлів між двома пристроями, підключеними до одного маршрутизатора, доступна мережа Wi-Fi®, яка підтримує гігабітну швидкість передачі даних. Потрібна окрема покупка бездротового маршрутизатора, який підтримує канали 160 МГц. _x000D_ HP Sure Click підтримує браузери Microsoft® Internet Explorer і Chromium™. Підтримувані вкладення включають файли Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) і PDF-файли лише для читання, якщо на вашому комп’ютері встановлено Microsoft Office або Adobe Acrobat. _x000D_ Швидкість USB 20 Гбіт/с недоступна для Thunderbolt™ 4.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8840U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,42 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | 9G0Y6ET |
| Кількість батарейних відсіків | 3 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 16MB |
| Мoдель | EliteBook 845 G11 |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Radeon 780M |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарт | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 2x USB 3.0, 2x Thunderbolt 4, Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5100MHz |
| Яскравість матриці | 400 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴








