Доставка зі складу 5-10 днів.

Ноутбук/планшет 2в1 HP Envy x360 16-ad0111nw Wuxga Touch Ryzen 7 8840HS/16GB/512GB/INT/Win11H Silver HP Envy x360 16-ad0111nw — це універсальний пристрій, який поєднує в собі функціональність ноутбука з практичністю планшета . Оснащений 16-дюймовим сенсорним екраном Wuxga та потужним процесором AMD Ryzen™ 7 8840Hs забезпечує плавну роботу та продуктивність. Крім того, 16 ГБ оперативної пам’яті та SSD-накопичувач на 512 ГБ дозволяють швидко запускати програми та зберігати великі обсяги даних. Працює на Windows 11 Home, що забезпечує сучасний та інтуїтивно зрозумілий досвід користувача. Ідеальний вибір для людей, які шукають сучасний та універсальний пристрій для роботи та розваг 8840Hs - 16 ГБ RAM Lpddr5-6400 МГц - 512 ГБ SSD накопичувач - 16" сенсорний екран Wuxga - IPS матриця - Клавіатура з підсвічуванням - До 19 годин відтворення відео. Виняткова якість зображення на кожному кроці Оснащений 16-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю Wuxga (1920 x 1200) і IPS-матрицею, HP Envy x360 16-ad0111nw забезпечує винятково чіткі та чіткі зображення. Скляний екран, що покриває всю поверхню, робить використання пристрою надзвичайно приємним. Крім того, яскравість 300 ніт забезпечує чіткі та чисті кольори навіть у яскравому оточенні. Ідеальне рішення для вимогливих користувачів ноутбук/планшет HP Envy x360 16-ad0111nw виправдає очікування навіть найвибагливіших користувачів. Працює на базі процесора AMD Ryzen™ 7 8840Hs із тактовою частотою до 5,1 ГГц, 16 МБ кеш-пам’яті, 8 ядер і 16 потоків, що забезпечує неймовірну продуктивність і безперебійну роботу навіть у найскладніших завданнях. Крім того, цей ноутбук має вражаючі 16 ГБ оперативної пам'яті Lpddr5-6400 МГц, що гарантує швидку роботу багатьох процесів одночасно. У свою чергу SSD-накопичувач PCIe Gen4 NVMe M.2 на 512 ГБ забезпечує достатньо місця для зберігання файлів і швидкої роботи системи та програм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,91 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 62.5% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Akcelerometr, Żyroskop |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | A19V3EA |
| Кількість батарейних відсіків | 4 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 16MB |
| Мoдель | Envy x360 16-ad0111nw |
| Максимальний час роботи | 15,15h |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Ekran dotykowy |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 2x USB 3.1 (Typ-C), 2x USB 3.1 (Typ-A), Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 6400MHz |
| Частота процесора | 5100MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










