Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук HP Spectre x360 2-в-1

Підвищення ефективності роботи скрізь



Легко перемикайтеся між ноутбуком і _x000D_ планшет для роботи, розваг і творчих завдань
Надзвичайно реалістичне зображення

Сенсорний OLED-дисплей _x000D_ Роздільна здатність 2,8 К з покриттям _x000D_ антиблікове

Змінна частота _x000D_ частота оновлення до 120 Гц

Дисплей Low Eyesafe® _x000D_ рівень синього світла

HDR 400

Покращений сертифікат IMAX



Чітке та чітке зображення людини навіть при слабкому освітленні



Розумні функції _x000D_ відеодзвінки

Автоматичне обрізання

Розмиття фону

Технологія зорового контакту



Функції захисту конфіденційності




Блокування, коли ви віддаляєтеся

Прокидається при наближенні

Автоматично _x000D_ затемнення екрана

Сповіщення про конфіденційність
Ідеально налаштований звук
Більш збалансована та насичена акустика завдяки звуку, налаштованому Poly Studio.






Тактильна сенсорна панель
Насолоджуйтесь кращим дотиком із більшою чутливістю, довговічністю та продуктивністю, а також можливістю керувати різними функціями за допомогою жестів.








Зафіксуйте свої найкреативніші ідеї, малюючи, малюючи або роблячи ескізи, де б ви не були, за допомогою перезаряджуваної ручки HP MPP 2.0 Tilt Pen (додатково).
Неймовірно корисні інтелектуальні функції відеодзвінків із ефектами Windows Studio

Автоматично _x000D_ обрізати

Розмиття _x000D_ фони

Контактна техніка _x000D_ візуальний


Підключення до телефону iOS або _x000D_ Android із Intel® Unison™




Ви можете використовувати ці функції _x000D_ за допомогою телефону _x000D_ (Android або _x000D_ iOS) _x000D_ і комп'ютер або ноутбук _x000D_ HP z _x000D_ Технологія Intel Evo.



Порти






Вміст упаковки



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Ваги | 1,44 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3 |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych, Akcelerometr, Żyroskop, Technologia Intel vPRO |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | A01F0EA |
| Кількість батарейних відсіків | 4 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 24MB |
| Мoдель | Spectre x360 14-eu0064nw |
| Максимальний час роботи | 13h |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych, Ekran dotykowy |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 |
| Роз'єми | 1x USB 3.1 (Typ-A), 2x Thunderbolt 4, Wyjście audio |
| Розподіл | HP |
| Родина процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 7467MHz |
| Частота процесора | 4800MHz |
| Яскравість матриці | 400 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










