Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики

Галерея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | AZ5S1EA |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Victus 16 |
| Марка | HP |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon, Ekran dotykowy |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 144Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







