Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики

Галерея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | ASG53EEC54SD |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | AORUS 16X |
| Марка | Gigabyte |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Родина процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 165Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




