
Ноутбук Dell XPS 16 9640 9640-7609 - Core Ultra 7 155H/16,3" WQUXGA OLED MT/RAM 64GB/2TB/GF RTX 4070/Platynowy/Win 11 Pro/3OS
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 169240407
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.

Ноутбук Dell XPS 16 9640 9640-7609 - Core Ultra 7 155H, 16,3" WQUXGA OLED MT, RAM 64 ГБ, 2 ТБ, GF RTX 4070, Platinum, Win 11 Pro, 3 ОС





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Тип матриці | OLED |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,13 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 2TB |
| Карти пам'яті | microSDXC |
| Код виробника | 96407609 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | XPS 16 9640 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4070 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych, Ekran dotykowy |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Оперативна пам'ять | 64GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роз'єми | 1x Thunderbolt |
| Родина процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





