
Ноутбук Dell Latitude 5550 15.6"/i5/16GB/512GB/Win11 (N004L555015EMEA_VP+WWAN)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175505826
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.

Продукт
Процесор

Матриця

ОЗУ
Диск

Відеокарта
Зв'язок

Інтерфейси введення/виведення
Мультимедіа
Клавіатура/вказівні пристрої
Операційна система
Безпека
Гарантія
Фізичні властивості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,62 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | microSDXC |
| Код виробника | N004L555015EMEA_VP+WWAN |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi, WWAN |
| Мoдель | Latitude 15 5550 |
| Марка | Dell |
| Мультимедіа | Mikrofon |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Szare |
| Яскравість матриці | 250 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








