
Ноутбук Chuwi Freebook-2023-i3K1 13,5"/i3/12GB/512GB/Win11 (FREEBOOK2023I3K1)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176590111
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.
Функції продукту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHuwi |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 12GB |
| Ваги | 2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | FREEBOOK2023I3K1 |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | Freebook 2023 i3K1 |
| Марка | Chuwi |
| Матеріал | Aluminium |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 2256x1504 |
| Родина процесорів | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
