
Раковина Blanco Etagon 8 Silgranit PuraDur Szarość Skały (525178)
30 674 ₴
- В наявності
- Код: 77961772
Доставка зі складу 5-10 днів.

Простора, багатофункціональна, двоярусна чаша, що створює практичний центр раковини. Вбудований край створює додаткову робочу зону. Інноваційна системна концепція з напрямними ETAGON для універсального використання. Чаша, оснащена C-переливом і зливною системою BLANCO InFino - елегантна та проста в чистоті. встановлюватися зверху з елегантним плоским краєм і просторою, легкодоступною батарейною смугою

Технічне креслення



Унікальні мийки з композиту SILGRANIT® PuraDur®

Простота догляду
Бруд і сліди щоденного використання можна легко видалити водою та губкою.

Підвищена стійкість до подряпин
Підвищена довговічність і стійкість до подряпин, які виникають під час стандартної кухонної роботи.

Підвищена стійкість до високих температур
Мийки з композиту SILGRANIT®PuraDur® стійкі до високих температур до 280 °C.

Підвищена стійкість до сонячного світла
Навіть під прямими сонячними променями колір залишається незмінним.

Підвищена стійкість до розтріскування
Удари, які зазвичай трапляються в домогосподарствах, наприклад, удари каструлею чи іншим предметом під час миття, не спричиняють тріщин чи відколів.

Гігієна
HygienePlus — це захисний щит від бруду та бактерій, що полегшує догляд.

Нейтральність при контакті з їжею
Харчові продукти можна готувати безпосередньо на мийці з композиту SILGRANIT® PuraDur®.

Стійкість до побутових кислот
SILGRANIT® PuraDur® стійкий до кислотних миючих засобів, призначених для домашнього використання та харчових продуктів.

Перевірте інші кольори цієї моделі

_x000D_ Blanco Etagon 8 Silgranit PuraDur Alumetalik (525179)_x000D_

_x000D_ Blanco Etagon 8 Silgranit PuraDur Антрацит (525177)_x000D_

_x000D_ Blanco Etagon 8 Silgranit PuraDur Бетон (525301)_x000D_

_x000D_ Blanco Etagon 8 Silgranit PuraDur Білий (525181)_x000D_

_x000D_ Blanco Etagon 8 Silgranit PuraDur Чорний (525892)_x000D_

_x000D_ Blanco Etagon 8 Silgranit PuraDur Jasmine (525182)_x000D_

_x000D_ Кава Blanco Etagon 8 Silgranit PuraDur (525186)_x000D_

_x000D_ Blanco Etagon 8 Silgranit PuraDur Pearl grey (525180)_x000D_

_x000D_ Blanco Etagon 8 Silgranit PuraDur Tartufo (525184)_x000D_
Рекомендовані продукти

_x000D_ Blanco Linee-S Silgranit-Look Rock Gray/Chrome (518804)_x000D_

_x000D_ Blanco Select II Soda (526304)_x000D_

_x000D_ Blanco Linus-S Silgranit-Look Rock Grey (518813)_x000D_

_x000D_ Blanco Solon-IF (512471)_x000D_

_x000D_ Дошка Blanco Ясен 424x240 (230700)_x000D_

_x000D_ Пластиковий злив Blanco для підвісних відділень чорний (230734)_x000D_
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 22 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Мoдель | Etagon 8 |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
- Ціна: 30 674 ₴









