
Монітор Benq BL2486TC (9H.LMMLB.QBE)
12 618 ₴
- В наявності
- Код: 174709760
Доставка зі складу 5-10 днів.

Доступність: доступнийBenQ – світлодіодний монітор – 23,8″ – 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Гц – IPS – 250 кд/м² – 1300:1 – 5 мс – HDMI, DisplayPort, USB-C – динаміки ) ) BENQ BL2486TC 23,8-дюймовий IPS FHD 250 кд/м2 5 мс HDMIx2 DP USB-C PD65W шлейфові динаміки Pivot Виробник BENQ Номер виробника 9H.LMMLB.QBE

Опис продукту Відчуйте приголомшливе зображення та яскраві кольори з 23,8-дюймовим настільним монітором BenQ. Завдяки оригінальній роздільній здатності 1920 x 1080 і вражаючій яскравості 250 кд/м2 цей монітор створений для забезпечення чітких і різких зображень. Технологія IPS TFT забезпечує широкі кути огляду 178 градусів як по горизонталі, так і по вертикалі, забезпечуючи узгодженість кольорів з будь-якої точки зору. Низка розширених функцій, включаючи технологію Flicker-Free і Low Blue Light Plus, роблять цей монітор ідеальним для тривалого використання, мінімізуючи напругу очей. Включення ігрового режиму та різноманітних налаштувань кольорів покращує загальний візуальний досвід для геймерів та ентузіастів мультимедіа. Монітор також підтримує кілька варіантів входу, включаючи HDMI, DisplayPort і USB-C, що забезпечує гнучкість підключення різних пристроїв. Елегантний дизайн із регульованою висотою, нахилом, поворотом і поворотом дозволяє створити ергономічну конфігурацію відповідно до індивідуальних уподобань. Енергоефективний дизайн доповнюється сертифікацією ENERGY STAR, що робить його розумним вибором для тих, хто хоче заощадити на витратах електроенергії, насолоджуючись вражаючою продуктивністю. Цей монітор, який підходить як для професійної роботи, так і для звичайних розваг, є надійним доповненням до будь-якого робочого місця чи розваг.

Ключові переваги 23,8-дюймовий роздільна здатність Full HD Широкі кути огляду та яскраві кольори завдяки технології IPS Кілька варіантів входу, включаючи HDMI та USB-C Розширені функції для догляду за очима та продуктивності в іграх Ергономічні налаштування для більшого комфорту під час використання Властивості продукту Опис товару Світлодіодний монітор BenQ – Full HD (1080p) – 23,8 дюйма
Тип пристрою РК-монітор зі світлодіодним підсвічуванням – 23,8″ URL-адреса QR-коду етикетки енергоефективності https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1907017 Клас енергоспоживання Клас E Енергоспоживання (в режимі ON) 18 Вт Шлейфовий ланцюжок так Тип панелі IPS Форм-фактор 16:9 Власна роздільна здатність
Full HD (1080p) 1920 x 1080 при 100 Гц Яскравість 250 кд/м² Коефіцієнт контрастності 1300:1 Час відгуку 5 мс (від сірого до сірого) Підтримка кольорів 16,7 мільйонів кольорів Палітра кольорів 99% sRGB Вхідні роз'єми HDMI, DisplayPort, USB-C Вхід аудіосигналу мікрофон Регулювання положення екрана Висота, опора, ручка, прогин Покриття екрана Антиблікове покриття Напруга 100-240 В змінного струму
Розміри (ширина/глибина/висота) – із підставкою (альбомна орієнтація, найвище положення) 54 см x 18,49 см x 37,14 см Ваги 6,2 кг Стандарти охорони навколишнього середовища Так, EPEAT Bronze Відповідність стандартам HDCP 1.4, сертифікація TCO 9.0, сертифікація TUV Eye Comfort, дисплей TUV Rheinland Eyesafe 2.0, сертифікація TUV Rheinland Flicker Free, TUV Rheinland Low Blue Light (апаратне рішення), TUV Rheinland Low Blue Light (програмне рішення) Гарантія від виробника 3 роки гарантії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.2 kg |
| Час відповіді | 5ms |
| Висота з основою | 371mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 185mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Динамічний контраст | 1300:1 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Марка | BenQ |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Потужність динаміка | 2W |
| Настінний монтаж | Да |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 100Hz |
- Ціна: 12 618 ₴



