
Монітор Benq 23,8" GW2486TC (9H.LMLLB.QBE)
13 074 ₴
- В наявності
- Код: 175006129
Доставка зі складу 5-10 днів.

Універсальне підключення забезпечує комфортну роботу. Один кабель USB-C одночасно забезпечує швидку передачу даних і потужність 65 Вт для вашого ноутбука та різних персональних пристроїв. Є два додаткових порти USB-A, які спрощують підключення периферійних пристроїв. Розширення до кількох дисплеївПідключіть свій комп’ютер, щоб створити налаштування з декількома моніторами для додаткового простору на екрані та безладного робочого простору за допомогою послідовного з’єднання. Використовуйте обертання, щоб налаштувати перегляди на кількох дисплеях.

Найвища якість звуку для плавного спілкуванняGW2486TC забезпечує найвищу якість звуку. Приймайте участь у зустрічах із чистим вокалом, який звучить через мікрофон із шумозаглушенням і вбудовані динаміки. Мікрофон із системою шумозаглушення, який відокремлює сигнал від шуму*, фільтрує навколишні звуки, вилучаючи важливі голосові сигнали. Налаштуйте для підвищення продуктивностіМонітор можна нахиляти, повертати та регулювати по висоті, що дозволяє легко налаштувати його відповідно до ваших індивідуальних потреб, забезпечуючи ідеальне комфортне робоче середовище та продуктивність протягом дня.

Плавний перегляд: плавний рух 100 Гц. Частота оновлення 100 Гц забезпечує швидшу реакцію на зміни, що забезпечує більш чіткий, плавний і комфортний перегляд під час читання веб-сторінок, потокового відео, ігор тощо. Кольорові режими для багатозадачності Завдяки режимам кодування та ePaper ви можете насолоджуватися легкою читабельністю та комфортом для очей, щоб задовольнити всі ваші потреби. Довговічні технології догляду за очима CareBenQ Eye-Care Technologies зберігають здоров’я ваших очей за допомогою цілого ряду функцій, які гарантують, що кожен перегляд буде чітким і комфортним.

Технологія Brightness Intelligence (B.I.Tech.) визначає інтенсивність вмісту, щоб уникнути надмірного висвітлення яскравих сцен, одночасно покращуючи темні області для підтримки чіткої видимості. Завдяки вищому ступеню регулювання та настроюваній яскравості екрана ідеальна продуктивність дисплея захищає ваш зір завдяки відмінній якості зображення, адап
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.2 kg |
| Час відповіді | 5ms |
| Висота з основою | 371mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 185mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Динамічний контраст | 1300:1 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Марка | BenQ |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Потужність динаміка | 2W |
| Настінний монтаж | Да |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Białe |
| Частота оновлення | 100Hz |
- Ціна: 13 074 ₴






