
Монітор Asus 27" ROG Strix OLED XG27ACDNG (90LM0AN0-B01970)
42 172 ₴
- В наявності
- Код: 176920650
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Монітор ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG з екраном діагоналлю 26,5 дюймів і роздільною здатністю 2560x1440 пікселів. Частота оновлення зображення становить 360 Гц, а час відгуку матриці – 0,03 мс [GTG].
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7,4 kg |
| Час відповіді | 0,03 ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 218mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мoдель | XG27ACDNG |
| Марка | Asus |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Настінний монтаж | Да |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Технологія | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 360Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 172 ₴




