
Монітор Asus 23,8" VU249CFE-G (90LM09JQB01K70)
13 475 ₴
- В наявності
- Код: 175352592
Доставка зі складу 5-10 днів.

VU249CFE-G Дивіться на світ різними способами. Нові дисплеї ASUS VU — ідеальний вибір для тих, хто шукає чудовий монітор для щоденного використання. Вони пропонують усі функції та підключення, необхідні для різноманітних завдань, від ігор і розваг до продуктивності та творчості. Їхні стильні варіанти кольорів і вбудована система організації кабелів допоможуть вам створити чистий і охайний ПК. Вони не тільки доступні за ціною, але й сертифіковані як екологічні, тож чудові для вас і кращі для планети.

Стильний і функціональний продуманий дизайн робить монітори ASUS VU ідеальними для будь-якої конфігурації комп’ютера. Довгі тонкі ніжки підставки надійно тримають ваші дисплеї, не займаючи надто багато місця на столі. Монітори VU практичні, але водночас і цікаві. Вибирайте з чотирьох варіантів кольорів, кожен із яких має власну індивідуальність: тихий блакитний, зелено-сірий, вівсяне молоко та рожева глина. Завдяки цьому асортименту кольорових дисплеїв ви обов’язково знайдете варіант, який відповідатиме естетичному вигляду вашого комп’ютера.

Яскраві кольори та широкі кути огляду. Монітори ASUS VU пропонують більше, ніж стандартні функції та переваги, які ви очікуєте від доступного щоденного монітора. Завдяки 23,8-дюймовій панелі FHD ці монітори ідеально підходять до більшості столів і можуть бути підключені до ноутбука чи настільного комп’ютера. Оснащені панеллю IPS, дисплеї VU забезпечують чітке та барвисте зображення, навіть якщо дивитися під кутом. Плавне прокручування та кращий ігровий досвід. Монітори ASUS VU оснащені частотою оновлення 100 Гц і технологією Adaptive-Sync, яка забезпечує плавне та плавне прокручування під час перегляду веб-сторінок та ігор, покращуючи візуальні враження від усього, що ви робите.

Easy ConnectivityVU контролює безліч портів, що полегшує підключення до широкого кола пристроїв. Крім популярного порту HDMI для підключення багатьох сучасних пристроїв, вони оснащені портом USB Type-C, який підтримує режим DisplayPort Alt, і джерелом живлення USB потужністю 15 Вт, завдяки чому ви можете вільно підключати потрібні вам пристрої і заряджати пристрої під час роботи чи гри. Widget Display Center. Легко налаштуйте налаштування монітора за допомогою цієї інтуїтивно зрозумілої програми, не торкаючись фізичних кнопок на моніторі.

Конструкція з регулюванням висоти, що загвинчується, і затискач для кабелю Насолоджуйтесь комфортним переглядом без зайвих клопотів. Виберіть один із трьох налаштувань висоти (з кроком 25 мм) для ідеального положення для перегляду. Автоматична яскравість Автоматично регулює яскравість монітора відповідно до навколишнього освітлення, зменшуючи навантаження на очі. Інформація про продуктЕтикетка енергоспоживання
Завантажити Сертифікована TCO Model Tak VU249CFE Співвідношення сторін зображення 16:9 Діагональ екрана 23,8" Тип матриці TFT IPS (IPS) Поверхня матриці Матова Сенсорний екран Немає Технологія підсвічування LED діоди Вертикальна видима область 296,46 мм Горизонтальна видима область 527,04 мм Матрична точка 0,2745 мм Роздільна здатність 1920 x 1080 (FHD) 1080) Час відгуку 1 мс Яскравість 250 кд/м² Статична контрастність 1 300:1 Динамічна контрастність Mega Contrast Частота оновлення 100 Гц Горизонтальний кут огляду 178 ° Вертикальний кут огляду 178 ° Кількість кольорів 16,7 мільйонів портів введення/виведення 1 x USB (тип C) ) 1 x 3,5 мм міні-джек1 x HDMIBluetooth NoWiFi НіВбудовані динаміки НіВбудований ТВ-тюнер НіВеб-камера НіPivot НіРегулювання висоти ТакСертифікати TUVEPEATEnergy StarTCOSStandard VESA 75 x 75Енергоспоживання 12WEКлас енергоспоживання CAAксесуари в комплекті Кабель HDMIL-подібна викруткаШнур живленняКороткий посібник користувачаКабельUSB-CГарантійний талон Колір ЗеленийВисота 322 ммВисота з основою 443 ммВисота (макс.) 393 ммШирина 539 ммГлибина з основою 189 ммВага 3,5 кгВага з основою 4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4 kg |
| Час відповіді | 1ms |
| Висота з основою | 443mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | Mega DCR |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Марка | Asus |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 12W Вт |
| Розмір плями | 0,275mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI, USB, USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 75x75 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Zielone |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 13 475 ₴






