
Монітор Asus 27" VA27UCPS (90LM09WJ-B03170)
18 695 ₴
- В наявності
- Код: 176144001
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

ASUS VA27UCPS — 27-дюймовий монітор з роздільною здатністю 4K (3840 x 2160) HDR, оснащений безрамковою IPS-матрицею з широким кутом огляду. Відображає неймовірно чіткі зображення та захоплюючі ефекти під час відтворення відеовмісту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вага з базою | 6,9 kg |
| Час відповіді | 5ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мoдель | Business |
| Марка | Asus |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Розмір плями | 0,155mm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Технологія | 4K UHD |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 695 ₴








