
Ноутбук ASUS ExpertBook B5 B5604 B5604CMA-Q90205X - Core Ultra 5 125H/16" WUXGA/RAM 16GB/SSD 512GB/Win 11 Pro/3OS - z opcją najmu
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 174306697
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.

Ноутбук ASUS ExpertBook B5 B5604 B5604CMA-Q90205X - Core Ultra 5 125H/16" WUXGA/RAM 16GB/SSD 512GB/Win 11 Pro/3OS - з можливістю оренди ASUS REN





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,78 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | B5604CMAQ90205X |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ExpertBook B5 B5604 |
| Марка | Asus |
| Матеріал | Aluminium, Magnez |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Родина процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Колір | Granatowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





