
Ноутбук Asus ExpertBook B5 B5604 90NX07A1-M004M0 16"/i5/16GB/512GB/Win11 (B5604CVAQ90135X)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176844245
Доставка зі складу 5-10 днів.
Надійний платформний модуль (TPM) 2.0Kensington Nano Security Slot (6x 2,5 мм) Датчик відбитків пальців, інтегрований із Power KeyDIMM Пам’ять: 16 ГБ DDR5 SO-DIMMГніздо розширення:- 2x DDR5 SO-DIMM слоти- 1x M.2 2280 PCIe 4.0x42x Thunderbolt 4, сумісний з USB4, підтримує дисплей/живлення HDMI 2,1300 ніт, світлодіодне підсвічування, NTSC: 45%, 60 Гц, 1000:11080p HD-камера з конфіденційним затвором, клавіатура Chiclet з підсвічуванням, EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, REACH, RoHS Тип пристрою NotebookExpertBook B5 серія / сімействоТип процесора Intel Core i5 Установлено процесор Intel® Core™ i5-1335U Процесор (12 МБ кеш-пам'яті, до 4,60 ГГц) Кількість ядер / потоків 10 / 12 Тип матриці IPS (In-Plane Switching) Діагональ екрану 16,00 дюймів Оптимальна роздільна здатність 1920 x 1200 пікселів Покриття екрана Антивідблиск (Anti-Glare) Сенсор Без роботи система Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-розрядний Тип пам’яті SO-DIMM DDR5 Встановлена пам’ять (ГБ) 16 Кількість слотів пам’яті / вільних 2 / 1 Графічна карта, інтегрована з графічним процесором Intel® UHD Graphics Ємність SSD накопичувача 512 ГБ Можливість встановлення додаткового накопичувача Немає Вбудованого оптичного приводу Немає порту LAN RJ-45 1 GbpsWi-Fi port IEEE 802.11axBluetooth port Bluetooth 5.3HDMI connector HDMI x1USB ports 4x: 2x 3.1 + 2x Type C/Thunderbolt™ 4Audio inputs and outputs Mini-jack input/outMultimedia accessories Stereo speakersMultimedia accessories Built-in 2 microphonesBuilt- у повній веб-камері HD1080p Роз’єм для док-станції Немає Зчитувач відбитків пальців Так Клавіатура Стандартна клавіатура з цифровою клавіатурою Клавіатура з підсвічуванням Так Тип батареї Li-Ion 3-елементний акумулятор Ємність батареї (Вт·год) 63,0 Розміри [Д x Ш x В] (мм) 254,3 x 358,0 x 18,9 ~ 22,9 Колір корпусу Темно-синій (зірка) Чорний) Військовий стандарт MIL-STD-810H Програмне забезпечення включено McAfee LiveSafe 30-денна безкоштовна пробна версія Програмне забезпечення включено 1-місячна пробна версія для нових клієнтів Microsoft 365. Потрібна кредитна картка Програмне забезпечення MyASUS включеноУмови обслуговування 3 роки НА МІСЦІ NBDДодаткове обладнання Джерело живлення USB-C 65 Вт, Вихід: 20 В постійного струму, 3,25 А, Вхід: 100~240 В змінного струму 50/60 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,78 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | B5604CVAQ90135X |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ExpertBook B5 B5604 |
| Марка | Asus |
| Матеріал | Aluminium, Magnez |
| Мультимедіа | Kamera, Czytnik linii papilarnych |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴





