
Ноутбук Asus ExpertBook B3 B3404 90NX07D1-M00T20 14"/i5/16GB/512GB/Win11 (B3404CVAQ50731X)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176844244
Доставка зі складу 5-10 днів.
Матеріал кришки РК-дисплея: алюміній. Яскравість: 300 ніт. Колірна гамма: NTSC: 45 %. Частота оновлення: 60 Гц. Контраст (тип): HD-камера 1000720p із затвором конфіденційності. Клавіатура Chiclet із підсвічуванням. Kensington Nano Security Slot™ (6x 2,5 мм) Модуль надійної платформи (TPM) 2,01x USB 3.2 Gen 2 Type-C підтримка живлення1x Thunderbolt™ 4, сумісний з USB4, підтримує дисплей/живлення1x HDMI 2.1 TMDSEPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, REACH, RoHS, TCO CertifiedТип пристрою NotebookExpertBook B3 серії / сімействаТип процесора Intel Core i5 Встановлений процесор Intel ® Процесор Core™ i5-1340P (12 МБ кеш-пам’яті, до 4,60 ГГц) Кількість ядер / потоків 10 / 12 Тип матриці IPS (In-Plane Switching) Діагональ екрану 14,00 дюймів Оптимальна роздільна здатність 1920 x 1200 пікселів Покриття екрана Антивідблиск (Anti-Glare) Touch Ні Операційна система Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-бітний тип пам'яті SO-DIMM DDR5 Встановлена пам'ять (ГБ) 16Кількість слотів пам'яті / вільних 2 / 1Графічна карта, інтегрована з процесором Intel® UHD GraphicsДодаткова відеокарта Немає вбудованого аудіоаудіо Аудіо за допомогою DiracMounted SSD M.2 PCIe NVMeDisk 512 ГБ Можливість встановлення додаткового накопичувача Немає вбудованого оптичного диска накопичувач NoRJ-45 Порт LAN 1 Гбіт/с Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/axPort Bluetooth Bluetooth 5.2 Роз’єм HDMI HDMI x1 USB 3.1 Type C роз’єми та комунікаційні порти x 1 USB 3.1 роз’єми та комунікаційні порти x 2 Thunderbolt роз’єми та комунікаційні порти 4 x 1 Kensington роз'єми та комунікаційні порти LockAudio входи та виходи Міні-роз'єм вихід/вхід Мультимедійні додаткові функції Вбудований 2 мікрофониМультимедійні аксесуари СтереодинамікиВбудована веб-камера HD720p Зчитувач відбитків пальців ТакКлавіатураСтандартна клавіатура без цифрової клавіатуриКлавіатура з підсвічуванням ТакТип батареї Li-Ion 3-елементна батареяЄмність батареї (Вт·год) 63,0Розміри [Г x Ш x В] (мм) 19,9 x 313,7 x 226,8 Колір корпусу Темно-синій (Star Black)Військовий стандарт MIL-STD-810H Програмне забезпечення включає 1-місячну пробну версію для нових клієнтів Microsoft 365. Потрібна кредитна картка Програмне забезпечення McAfee® LiveSafe™ у комплекті 30-денна безкоштовна пробна версія Умови обслуговування 3 роки На місці NBD Додаткове обладнання Джерело живлення 65 Вт Type-C, Вихід: 20 В постійного струму 3,25 A Гарантія виробника 36
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,57 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | B3404CVAQ50731X |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ExpertBook B3 B3404 |
| Марка | Asus |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Мультимедіа | Czytnik linii papilarnych |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴





