
Ноутбук Asus Oled VivoBook S S5406MA-PP016W 14"/Ultra 7/16GB/1TB/Win11 (S5406MAPP016W)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176198697
Доставка зі складу 5-10 днів.

МИ ПРОПОНУЄМО ДОДАТКОВУ ГАРАНТІЮ НА ВСТАНОВЛЕНУ ЦІНУ.
Ноутбук ASUS VivoBook S S5406MA-PP016W 14" OLED Ultra 7-155H 16GB RAM 1TB SSD Windows 11 Home

Ноутбук ASUS з екраном 14 дюймів і роздільною здатністю 2880 x 1800 пікселів, оснащений процесором Intel Core Ultra 7 155H з частотою до 4,8 ГГц, оперативною пам'яттю 16 ГБ. Жорсткий диск SSD на 1 ТБ. Вбудована відеокарта. Операційна система – Windows 11 Home.
Процесор: Intel Core Ultra 7-155H Покоління процесора Intel Core: не застосовуєтьсяКількість ядер: 16Кількість потоків: 22Кеш-пам’ять: 24 МБ кеш-пам’ятіМаксимальна тактова частота процесора [ГГц]: 4,8 (Turbo)Мінімальна тактова частота процесора [ГГц]: 1,4Інтегрована графіка чіп : Intel Arc Graphics Набір мікросхем: немає data Розмір RAM [ГБ]: 16 Тип RAM: LPDDR5X Частота RAM [MHz]: Немає даних Максимальний підтримуваний обсяг RAM: Без можливості розширення Загальна кількість слотів RAM: Немає даних Зайняті слоти RAM: 1x 16 ГБ (припаяні) Вільні слоти RAM : Немає даних Виділена графічна карта: Немає Пам’ять графічної карти: Немає Тип пам’яті GPU: Н/Д Тактова частота графічної карти [МГц]: Н/Д Потужність графічної карти (TGP) [Вт]: Н/Д Максимальна потужність графічної карти (TGP) [Вт]: Н/Д Ємність SSD [ГБ]: 1000 Тип твердотільного накопичувача: PCIe NVMe 4.0 Об’єм жорсткого диска [ГБ]: не застосовується Пам’ять Intel Optane [ГБ]: Ні застосовується Можливість розширення дискової пам’яті: Ні Модифікований інтерфейс диска: Не застосовується Діагональ екрана [дюйм]: 14 Роздільна здатність екрана: 2880 x 1800 Тип матриці: Глянцевий Тип підсвічування: Не застосовується Тип матриці: OLED Частота оновлення зображення [Гц]: 120 Яскравість матриці [кд/м2]: 400, 600 (HDR)Сенсорний екран: Ні. Додаткова інформація: 70% менше шкідливого синього світла, 87% співвідношення екрану до корпусу, Співвідношення сторін: 16:10, Глибина кольору: 1,07 мільярда кольорів, Контрастність: 1000000:1, Матриця з охопленням 100 кольорів % DCI-P3, перевірено Pantone, сертифіковано Vesa DisplayHDR True Black 600, вузький frameWi-Fi: Так (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax))Bluetooth: Так (модуль Bluetooth 5.3)LAN: Не застосовуєтьсяРоз’єми: 1 x пристрій для читання карт пам’яті microSD, 1 x HDMI 2.1, 1 x вихід для навушників/вхід для мікрофона, 2 x Thunderbolt 4 (з DisplayPort і Power Delivery), 2 x USB 3.2 Gen. 1 Ємність батареї [Вт·год]: 75 Тип батареї: Літій-іонна Кількість камер: 4 Додаткова інформація про зарядку / акумулятор: Немає даних Потужність джерела живлення [Вт]: 90 Додаткова інформація про джерело живлення: Вхід: 100-240 В Змінний струм, 50/60 Гц, USB-вилка типу C, Вихід: 20 В постійного струму, 4,5 A, 90 Вт Безпека: Камера із вбудованою заглушкою, TPM EncryptionВбудований оптичний привід: Ні. Тип оптичного приводу: Не застосовуєтьсяОпераційна система: Windows 11 HomeUpgrade до Windows 11: Не застосовується Програмне забезпечення в комплекті: Не застосовуєтьсяВеб-камера: FHD 1080P, інфрачервона (ІЧ-камера), конфіденційна шторка, вбудована Динаміки в камері: аудіо від Harman, технологія Smart Amplifier, вбудована стереодинаміки Мікрофон: Вбудований мікрофон Сканер відбитків пальців: Ні Клавіатура з підсвічуванням: Так Колір підсвічування клавіатури: RGB (однозонна) Окрема цифрова клавіатура: Ні Вказівний пристрій: сенсорна панель Multi-touch Корпус і якість виготовлення: Алюмінієвий корпус, MIL-STD-810H військовий стандарт Колір корпусу: Синій Висота [см]: 1,59 Ширина [см]: 31,05 Глибина [см]: 22,19 Вага [кг]: 1,3 Датчики: Немає даних Функції штучного інтелекту: Так Сертифікат TCO: Ні Тип ноутбука: Ноутбук Серія ноутбуків: Asus VivoBook SW Обладнання: Блок живлення Розширені компоненти: Не застосовується Код виробника: S5406MA-PP016W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | S5406MAPP016W |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | VIVOBOOK S 14 OLED |
| Марка | Asus |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x Thunderbolt |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота оновлення | 120Hz |
- Ціна: 9 999 ₴



