Доставка зі складу 5-10 днів.

Досконала витривалість, універсальна потужність

МІЦНІСТЬ ВІЙСЬКОВОГО РІВНЯ Щоб отримати назву TUF Gaming, ці ноутбуки повинні успішно пройти суворий набір тестів MIL-STD-810H. Для забезпечення надійності тестове обладнання піддається впливу падінь, вібрації, вологості та екстремальних температур. Ви можете покластися на ноутбук A16 навіть у найскладніших умовах, і він легко впорається з випадковими ударами та синцями під час щоденного використання.

Зберігайте спокій
Ефективні компоненти потребують ефективного охолодження, тому ми оснастили ноутбук TUF Gaming A16 широким набором технологій, які забезпечують найвищу продуктивність. Від вентиляторів Arc Flow™ 2-го покоління, створених за мотивами авіаційних двигунів, до повнорозмірного радіатора та вбудованих пилових фільтрів, все це допомагає A16 завжди залишатися прохолодним.
ВИ НЕ ПРОПУСТИТЕ ЖОДНОГО МОМЕНТУ
Не відставайте від професіоналів – з дисплеєм 2,5K 165 Гц. Технологія NVIDIA G-SYNC синхронізує частоту оновлення екрана з кадрами, створеними графічною картою, що допомагає зменшити затримку, мінімізувати затримки (тимчасові, раптові падіння продуктивності) і усунути розриви для надзвичайно плавного та реалістичного ігрового процесу. Матриця з роздільною здатністю 2,5K забезпечує 100% покриття колірного простору sRGB, а завдяки 16-дюймовому корпусу характеризується неймовірною щільністю пікселів - ніщо не завадить вам повного занурення, як у дорозі, так і вдома.< /p>
ЗБЕРІГАЙТЕ СВОЮ ЕНЕРГІЮ Щоразу, коли вам потрібно грати або працювати в дорозі, новітній TUF Gaming A16 має більш ніж достатньо потужності, щоб впоратися з цим. Великий акумулятор ємністю 90 Вт-год дозволяє працювати далеко від мережі протягом тривалого часу, а джерело живлення через порт USB-C дозволяє легко заряджати його, навіть якщо ви забудете блок живлення. ПОЧУТИ КОЖНУ ДЕТАЛЬ Два динаміки з технологією Dolby Atmos гарантують високу точність звукової сцени. Аудіо високої роздільної здатності гарантує, що ви почуєте музику в навушниках так, як її уявляв художник. Двонаправлене шумозаглушення на основі штучного інтелекту усуває фоновий шум під час вхідного та вихідного зв’язку, тож ви можете повністю зосередитися на ефективному спілкуванні.
СПЕЦИФІКАЦІЯ Назва моделі: FA608WV-R7321WМаркетингова назва: ASUS TUF Gaming A16Операційна система: Windows 11 HomeРозміри (Ш x Г x В): 35,4 x 26,9 x 1,79 ~ 2,57 см (13,94" x 10,59" x 0,70" ~ 1,01") Вага: 2,20 кг (4,85 фунта) Процесор: Процесор AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 2,0 ГГц (36 МБ кеш-пам’яті, до 5,1 ГГц, 12 ядер, 24 потоки) Клавіатура: Клавіатура Chiclet з підсвічуванням і 1 графічна карта RGB ZoneGraphics: Графічний процесор NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 для ноутбуків (233 AI TOP) Розмір панелі: 16 дюймів Роздільна здатність: WQXGA (2560 x 1600) 16:10 Частота оновлення: 165 Гц Кут огляду: 85 Технологія панелі: IPS Коефіцієнт контрастності: 1000:1 Яскравість: 400 ніт NTSC %: 72 % sRGB %: 100 % Adobe %: 75,35 % Покриття від сонця: Технологія Matte Adaptive-Sync: G-Sync Пам’ять DIMM: 16 ГБ*2 LPDDR5X 7500 вбудованої Загальна системна пам’ять: 32 ГБ Слоти пам’яті: Немає Максимальний об’єм пам’яті: 32 ГБ Встановлена системна пам’ять: 1 ТБ PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 Підтримка слотів SSDM.2: 2 слоти з підтримкою SATA або NVMeM.2 Список підтримки SSD: M.2 PCIe 1 ТБ, M.2 PCIe 2 ТБ слоти розширення (використовується): 2 слоти PCIe LAN: 10/100/1000 Мбіт/с Wi-Fi/Bluetooth: Wi-Fi 6E(802.11ax) (потрійний діапазон) 2*2 + бездротова карта Bluetooth® 5.3 (*версія Bluetooth® може змінюватися Інша версія ОС.) Порти вводу/виводу: 1x RJ45 LAN порт, 1x Type-C USB 4 з підтримкою DisplayPort™, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C з підтримкою DisplayPort™ / живлення / G-SYNC, 2x USB 3.2 Gen 2 Type -AВідеовихід: 1x HDMI 2.1 FRLSound: 1x 3,5 мм аудіороз’єм Веб-камера: Камера FHD 1080PМікрофон: Вбудований мікрофонСенсорна панель: ТакДинаміки: Система подвійних динаміківЗвукова технологія: Технологія зменшення шуму AI, Dolby Atmos, сертифікація високої роздільної здатності, підтримка голосового помічника Microsoft Cortana в ближньому/дальньому полі. Колір: Jaeger Gray. Безпека: пароль адміністратора BIOS і пароль користувача, захищений процесор Pluton Security. ПК (рівень 3) Акумулятор: 90 Вт·год, 4S1P, літій-іонний акумулятор. ion 4-cellFast Charge: заряджайте від 0 до 50% за 30 хвилин Джерело живлення: прямокутний роз’єм, адаптер змінного струму 240 Вт, Вихід: 20 В постійного струму, 12 A, 240 Вт, Вхід: 100 ~ 240 C змінного струму 50/60 Гц, універсальні екологічні етикетки та відповідність вимогам: ENERGY STAR® , EPEAT SILVER
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Ваги | 2,2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | FA608WVR7321W |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | FA608WV-R7321W |
| Марка | Asus |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| З'єднувачі | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x DisplayPort |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 165Hz |
- Ціна: 9 999 ₴






