
Ноутбук Asus Vivobook S 14 OLED S5406 S5406SA-PP067W 14"/Ultra5/16GB/512GB/Win11 (90NB15R2M00540)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176741263
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.

Правила просування. Технічні характеристики продукту: Процесор: Intel Core Ultra 5 226V Графічна карта: Intel Arc Graphics RAM: 16 ГБ LPDDR5X Диск: 512 ГБ M.2 NVMe PCIe 4.0 Екран: 14 3K (2880 x 1800) Система OLED: Windows 11 Home Купуючи цей ноутбук, ви отримаєте отримайте 3 місяці доступу до PC Game Pass
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | 90NB15R2M00540 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Vivobook S 14 S5406SA-PP067W |
| Марка | Asus |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Niebieskie |
| Частота оновлення | 120Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



