
Ноутбук ASUS TUF Gaming FA401UU-R7161 14"/Ryzen7/16GB/1TB/NoOS (90NR0JD1M001U0)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 171370554
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS TUF Gaming FA401UU-R7161 14" 165 Гц R7-8845HS 16 ГБ 1 ТБ RTX4050 AI NoOS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | 90NR0JD1M001U0 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ASUS TUF Gaming FA401 |
| Марка | Asus |
| Мультимедіа | Głośniki |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 165Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

