
Ноутбук Acer Notebook Travelmate P2 TMP215-55-TCO 15,6"/i5/16GB/512GB/Win11 (NBCNXBDYEP001AC)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 178314390
Доставка зі складу 5-10 днів.

МИ ПРОПОНУЄМО ДОДАТКОВУ ГАРАНТІЮ НА ВСТАНОВЛЕНУ ЦІНУ.
Ноутбук ACER TravelMate P2 15 TMP215-55-TCO 15.6" IPS Core 5-120U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Professional

Ноутбук ACER з екраном 15,6 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, оснащений процесором Intel Core 5-120U з частотою 5 ГГц, оперативною пам'яттю DDR5 16 ГБ. Жорсткий диск SSD на 512 ГБ. Графіка Intel UHD. Установлена операційна система Windows 11 Professional.
Процесор: Intel Core 5 120UПокоління процесора Intel Core: Не застосовуєтьсяКількість ядер: 10Кількість потоків: 12Кеш-пам’ять: 12 МБ кеш-пам’ятіМаксимальна тактова частота процесора [ГГц]: 5,0Мінімальна тактова частота процесора [ГГц]: Немає данихІнтегрована графічна мікросхема: Intel UHD GraphicsChipset : Розмір оперативної пам’яті відсутні [ГБ]: 16 Тип оперативної пам’яті: DDR5 Частота оперативної пам’яті [МГц]: Немає даних Максимальний підтримуваний обсяг оперативної пам’яті: 64 ГБ Загальна кількість слотів оперативної пам’яті: Немає даних Зайняті слоти оперативної пам’яті: 1x 16 ГБ Вільні слоти оперативної пам’яті: Немає даних Спеціальна графічна карта: N/A Графічна карта пам'яті: N/A Тип пам'яті GPU: N/A Тактова частота графічна карта [МГц]: Н/Д Потужність графічної карти (TGP) [Вт]: Н/Д Максимальна потужність графічної карти (TGP) [Вт]: Н/Д Ємність SSD [ГБ]: 512 Тип SSD: PCIe NVMe Ємність жорсткого диска [ГБ]: Не застосовується Пам’ять Intel Optane [ГБ]: Не застосовується Можливість розширення дискової пам’яті: Так Модифікований інтерфейс диска: M.2 Діагональ PCIeScreen [дюйм]: 15,6 Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 Тип матриці: Matte Тип підсвічування: LED Тип матриці: IPSIЧастота оновлення зображення [Гц]: Немає данихЯскравість матриці [кд/м2]: 300 Сенсорний екран: НіДодаткова інформація: Формат зображення: 16:9Wi- Fi: Так (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax))Bluetooth: Так (модуль Bluetooth 5.3)LAN: 1 Гбіт/с. Роз’єми: 1 пристрій для читання карток пам’яті microSD, 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ -45 (LAN), 1 x вихід для навушників/мікрофонний вхід, 2 x USB 3.2 Gen. 2, 2 x USB Type-C (з Thunderbolt 4 і DisplayPort) Ємність батареї [Вт·год]: 53 Тип батареї: Літій-іонна Кількість камер: Немає даних Додаткова інформація про зарядку / акумулятор: Немає даних Потужність джерела живлення [Вт]: 65 Додаткова
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | NBCNXBDYEP001AC |
| Мoдель | TrawelMate P215-55-TCO 16" |
| Марка | Acer |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Операційна система | Windows 11 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
- Ціна: 9 999 ₴






