Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук ACER з екраном 15,6 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, оснащений процесором Intel Core i9-13900H з частотою до 5,4 ГГц, оперативною пам'яттю DDR5 16 ГБ. Жорсткий диск SSD на 1000 Гб. Відеокарта GeForce RTX4060. На ноутбуці не встановлено операційну систему.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | NHQQEEP00A |
| Мoдель | Nitro V 15 ANV15-51 NH.QQEEP.00A |
| Марка | Acer |
| Операційна система | Bez systemu |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

