
Раковина Franke MRG 611 onyks 114.0250.890
17 476 ₴
- В наявності
- Код: 15680793
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Франке Маріс MRG 611

Вбудований тип Розміри (ширина х глибина) 780 x 500 мм Виріз 760 x 480 Виготовлений з ароматного граніту Колір онікс Об’єм основної камери 21 літр Кількість камер 1 Зливний отвір без зливного отвору Ні Батарея в комплекті Ні Тип клапана ексцентричний з ситечко 3,5 дюйма Додаткові функції Автоматична пробка, Стійкість до утворення плям, Стійкість до високих температур, Реверсивна чаша 1350 x 200 мм /p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 476 ₴




