
Раковина Blanco Top Ee 4X4 (501065)
5 803 ₴
- В наявності
- Код: 18755192
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис коротка мийка з 1 чашею з нержавіючої сталі мінімальна ширина тумби для мийки 45 см спосіб монтажу врізна в стільницю реверсивна модель (можливість установки ВЕРТИКАЛЬНА або ГОРИЗОНТАЛЬНА*) мийка оснащена ручною заглушкою зовнішні розміри 435 x 470 мм розміри чаші 340 х 370 х 150 мм мийка без отворів під кран, автоматична ручка заглушки, інше!! УВАГА!! раковина БЕЗ ПЕРЕЛИВНОЇ ТА ЗЛИВНОЇ АРМАТУРИ, докуповується додатково (вкладка АКСЕСУАРИ)!! УВАГА!! раковина БЕЗ СИФОНУ, сифон докуповується додатково (вкладка АКСЕСУАРИ) В комплект входить 1 х ручна заглушка з сіткою 1,5" (заглушка) всі необхідні елементи для встановлення раковини Специфікація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 47 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 1 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 803 ₴


