
Принтер етикеток Brother TD-2020
13 314 ₴
- В наявності
- Код: 90123099
Доставка зі складу 5-10 днів.

Brother TD-2020
Інтерфейс USB та RS-232
Швидкість друку до 152 мм/с
Роздільна здатність друку 203 dpi

Пам'ять: 32 МБ RAM, 16 МБ Flash
Емуляція ZPL II
3 роки гарантії
Опис продукту Brother TD-2020
TD-2020 — це пристрій, який являє собою унікальне поєднання продуктивності та функціональності стаціонарних принтерів із зручністю мобільних пристроїв.
Це було створено для користувачів у таких секторах, як роздрібна торгівля та охорона здоров’я. Завдяки своїм невеликим розмірам це ідеальне рішення для об'єктів, де маркувальний пристрій потрібно часто переносити з одного місця на інше. Легкість і зручність цього рішення підвищує комфорт і ефективність роботи персоналу, який може взяти з собою пристрій друку.
Пристрій обладнано роз’ємом USB. Незважаючи на невеликий розмір, TD-2020 друкує з роздільною здатністю 203 dpi і забезпечує швидкість друку 150 мм/с. Максимальна довжина надрукованої етикетки може становити один метр, а ширина – 56 мм.
Докладніше про продукт Brother TD-2020
Це було створено для користувачів із таких секторів, як роздрібна торгівля та охорона здоров’я. Завдяки своїм невеликим розмірам це ідеальне рішення для об'єктів, де маркувальний пристрій потрібно часто переносити з одного місця на інше. Легкість і зручність цього рішення підвищує комфорт і ефективність роботи персоналу, який може взяти з собою друкуючий пристрій.
Пристрій обладнано роз’ємом USB. Незважаючи на невеликий розмір, TD-2020 друкує з роздільною здатністю 203 dpi і забезпечує швидкість друку 150 мм/с. Максимальна довжина надрукованої етикетки може бути один метр, а ширина: 56 мм. Принтер TD-2020 можна легко інтегрувати з настільними комп’ютерами під керуванням систем Microsoft (Windows XP, Vista, 7 і 8) і мобільними пристроями з iOS, Android і Windows Mobile. Крім того, для простої інтеграції в існуючу ІТ-інфраструктуру Brother надає програмний пакет SDK. Пристрій також постачається зі спеціально розробленим програмним забезпеченням для створення та зберігання штрих-кодів на комп’ютерах: P-touch Editor 5.


ПЕРЕВІРТЕ ДЕТАЛІ ТА ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ АКЦІЇ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний вибір довжини етикетки | Немає |
| Автоматичне збільшення | Немає |
| Автоформатування | Немає |
| Аксесуари в комплекті | Zasilacz sieciowy |
| БАРАН | 32 MB |
| Вертикальний друк | Немає |
| Ваги | 1,3 kg |
| Можливість друку штрих-кодів. | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Клавіатура | Немає |
| Мoдель | TD-2020 |
| Марка | Brother |
| Багаторазовий друк на етикетці | Немає |
| Роздільна здатність голови | 300 dpi |
| Мережеве під'єднання | Serwer wydruków |
| Швидкість друку | 152 mm/s |
| Тип потужності | Sieciowe |
| Тип друку | termiczny |
| Флешпам'ять | 16 MB |
| Колір | Szare |
| Ширина друку | 56 mm |
- Ціна: 13 314 ₴


