
Раковина Franke Maris Mrk 611-78 Onyx 124.0442.563
44 675 ₴
- В наявності
- Код: 47679461
Доставка зі складу 5-10 днів.
Раковина Franke Maris MRK 611-78 Fraceram + Onyx 124.0442.563
Комфорт на нашій кухні - запорука приємного проведення часу за повсякденними справами. Піклуючись про комфорт своїх клієнтів, бренд Franke пропонує нам висококласні мийки з унікальної колекції Maris MRK 611-78. Представлена модель має оніксове оздоблення, але виробник пропонує той самий продукт у полярно-білому, кремовому, капучіно, матово-сірому, матово-чорному та графітовому кольорах.
Ця раковина має одну глибоку чашу та реверсивний злив, який можна встановити зліва чи справа. Завдяки цьому ми можемо зручно сушити посуд і губки. Крім того, в набір також входить автоматична пробка зі сталевою кнопкою Easy Click.
Maris MRK 611-78 від Franke – це вироби з високоякісної кераміки Fraceram, які легко підтримувати в чистоті та захищені від проникнення мікроорганізмів. Крім того, він стійкий до різних зовнішніх факторів.
Інформація про продукт:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Ceramiczne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 44 675 ₴

