METABO WEV17-125 1700W 125mm 600516000
  • В наявності
  • Код: 48071456
Доставка зі складу 5-10 днів.
ОПИС Максимальна продуктивність: кутова шліфувальна машина потужністю 1700 Вт із потужністю великої машини та портативністю маленької шліфувальної машини для найшвидшого видалення матеріалу в промисловому застосуванні Довший термін служби, більше потужності: двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу, на 20% вищий стійкість до перевантажень і крутний момент на 50% більші Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з ручкою регулювання: дозволяє регулювати швидкість обертання відповідно до типу матеріалу, що обробляється, і підтримувати її постійною під навантаженням Система Metabo M-Quick дозволяє для швидкої заміни дисків без інструментів - достатньо натиснути кнопку Можливість зміни положення захисного кожуха без використання інструментів, кріплення проти обертання Допоміжна рукоятка Metabo VibraTech (MVT) гасить вібрації та забезпечує комфортну безперервну роботу Автоматична механічна перевантажувальна муфта Metabo S: у разі блокування диска мінімізує явище віддачі до найнижчого рівня на ринку, забезпечуючи максимальний захист для користувача Можливість швидкого відновлення роботи Електронний захист від перевантаження для тривалого терміну служби Електронна функція плавного пуску - запуск без ривків Захист від повторного запуску після відключення електроенергії Коробка передач встановлена з можливістю повороту на кожні 90° для лівшів або для різання Щітки, які автоматично вимикаються у разі надмірного зносу, захищають двигунЗалежно від конфігурації машина може бути обладнання та технічні деталі Зверніть увагу на комплект поставки та опис продукту У набір входять лише аксесуари, зазначені в комплекті поставки ТЕХНІЧНІ ДАНІ Параметри Діаметр диска - 125 мм Номінальна потужність - 1700 Вт Вихідна потужність - 1040 Вт Швидкість холостого ходу 2800 - 11000 /хв. Швидкість обертання під навантаженням - 11000 /хв. Крутний момент - 3,7 Нм Різьба шпинделя - M 14Вага без кабелю - 2,5 кгДовжина кабелю - 4 мВібрації Шліфування поверхні - 6 м/с? Коефіцієнт похибки вимірювання K - 1,5 м/с? Шліфування шліфувальним листом - 3,6 м/с? Коефіцієнт похибки вимірювання K - 1,5 м/с? Рівень шуму Рівень звукового тиску - 93 дБ (A) Рівень звукової потужності (LwA) - 104 дБ (A) Коефіцієнт похибки вимірювання K - 3 дБ (A) КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ КришкаОпорний фланецьМонтажна гайка M-QuickMetabo VibraTech (MVT) допоміжна ручка
Характеристики
Основні
ВиробникMetabo
Вид запчастиниРедуктор
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Ваги2 kg
Волість1700 W
Гарантійний термін (міс)12
Діаметр диска125 mm