
Монітор Nec MultiSync M321 (60005288)
46 455 ₴
- В наявності
- Код: 129956675
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технічних новинок і не упускати жодної дрібниці, купуйте Videowall Monitor NEC M321 LFD 32" за найкращою ціною. Колір: Чорний Роздільна здатність: Екран Full HD : 32" Яскравість: 450 кд/м²Енергоспоживання: 40 Вт0,5 кВт*год. Технологія: IPSНапруга: 100-240 V100 - 240 В Роздільна здатність (пікс.): 1920 x 1080 pxТип: МоніторКлас енергоспоживання: GPlug-in продукт: ТакТип вилки: EU socketДіагональ екрана ( см): 81,3 смОсобливості: Вбудований динамік iHDRUniversal2 ДинамікиПід’єднання: USBRJ45HDMI x 2DisplayPort x 1Потужність: 2100 Вт40 Вт Коефіцієнт контрастності: 1100:1Інтерфейс: EthernetБатареї в комплекті: ТакВключає: Пульт дистанційного керуванняПідсвічування: LEDОпераційна система: Windows 10 ProTouch екран: Несвітиться потік: 450 лм Робочий кут : 178ºТочність (відносна вологість): 20 % - 80 % Приблизна температура: - 20ºC / 60°C Монтаж: VESA Діапазон робочих температур: 0º / 40º
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,3 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 40 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | Inny |
| Марка | Nec |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 40W Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 46 455 ₴
